Ranking 2023

Carrera

32ª Mitja Marató Valencia Trinidad Alfonso Zurich 2023

Distància:
Dia/Hora:
Clima eixida:
Clima arribada:

Clasificació per clubs

Equip

Podium de Clubs

Club Nº Atletes Temps oficial
i Mitja del temps dels corredors del club
REDOLAT TEAM CLUB 305 01:44:01
ZURICH Runners 276 01:52:29
RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA 175 01:52:01
S.D. CORRECAMINOS 157 01:45:55
MSC Running Team 132 01:55:25
caixabank runners 123 01:56:07
PATERNA RUNNERS CLUB 112 01:53:09
COSENTINO 112 01:59:05
VELAS MARATON 111 01:55:40
TEAM 3FDC 104 01:56:08
XUFARUNNERS ALBORAYA 79 01:54:12
THE KENYAN URBAN WAY 62 01:52:53
C.E. RUNNERS RIO TURIA 54 01:48:54
COLLA EL PAROTET 52 01:58:05
C.D. NEVER STOP RUNNING 52 01:54:01
ESCUELA DEL CORREDOR PACO MILAN 50 01:46:34
ADIDAS RUNNERS 46 01:49:19
GREEN POWER SPORTS TEAM 46 01:45:06
VALENCIA BASKET RUNNING TEAM 46 01:53:49
CLUB ATLETISME RICKYSPORTEAM ALZIRA 42 01:33:23
TERRAMIA 42 01:58:04
DELOITTE RUNNING 41 01:55:34
CLUB CORREDORES 41 01:54:08
SANUS VITAE 39 01:49:19
C.A. DE PUENTE A PUENTE 37 01:46:21
C.A. CARNICAS SERRANO 37 01:26:07
C.E. POBLA 36 01:49:16
Grupo Ubesol Lab. Maverick 35 01:56:44
C.D. CAMP DE MORVEDRE 35 01:43:11
SDUPV. Universitat Politècnica de València 35 01:34:28
CLUB ATLETISMO TORTUGA ALGEMESÍ 34 01:49:11
C.A. SAFOR TEIKA 34 01:40:44
SUSODELAFUENTE 33 01:54:39
C.E. LA VESPA DE NOVETLÈ 31 01:24:44
Villarreal CF Runners 30 01:55:08
C.A. ELS COIXOS -CARLET 28 01:54:37
RUNNING ALAGON 27 02:00:05
C.A. POBLATS MARITIMS 27 01:53:06
AVAPACE CORRE C.A. 27 02:09:53
Burjapower 26 01:55:27
C.A. VILA DE ALAQUAS 26 01:50:49
ASD RAIN RUNNERS 26 02:07:29
C.A. SENSE LIMITS - ALDAIA 25 01:51:19
RUNCARD 24 02:05:00
C.E. RANTELLES 24 01:52:54
C.A. L´ALCUDIA 24 01:39:52
RUN ADDICTION 23 01:43:23
TIGERS RUNNING CLUB 23 01:57:31
AVANT MONCADA TRIATLÓ I PARATRIATLÓ 22 01:44:08
SOM PASSATGE 22 01:50:28
C.A. CORRIOLS SUECA 21 01:49:46
C.T. A CORRE-CUITA 21 01:39:06
C.D. RESISTENTIA T3 21 01:40:04
C.C. EL GARBI 21 01:49:43
AMICS DEL CLOT 21 01:53:28
C.A. A LES NOU 20 01:51:53
KM3 XATIVA 20 01:42:58
C.A. UTIEL 20 01:36:16
C.A. ELS SITGES - BURJASSOT 20 01:45:20
C. E. DORSAL 19 20 01:39:51
C.D. METAESPORT 19 01:22:32
MAPOMA RUNNERS 19 01:56:25
PICASSENT  CORRE 19 01:50:42
GENT DE FOIOS 18 01:41:21
TRAVELMARATHON 18 01:52:44
C.A. QUART DE POBLET 18 01:52:47
IMPORTACO RUNNER 18 01:55:50
C.A. ALMUSSAFES 18 01:52:02
C.A. EDETA 18 01:52:22
CLINIC FOOT SPORT RUNNING 18 01:52:05
C.A. LA VALLDIGNA 18 01:53:09
A TOTA CANYA 18 01:45:50
C.A. LLEBEIG 17 01:58:23
TRICULPELAT 17 01:43:51
RUNNERS ESCOLAPIAS VALENCIA 17 01:56:12
ALBALAT ENTRENA ATLETISME 17 01:49:27
MELLIEHA ATHLETIC CLUB 17 01:34:11
DENIA CORRE 17 01:44:30
TRAVELRUNNING 16 01:57:16
COBARDE'S TEAM 15 01:28:52
TEAM HICHAM 15 01:31:31
VG RUNNING 15 01:32:30
C.E.A. BETERA 15 01:39:11
JMT Mol 15 02:16:54
PIONEROS DE SUDAMERICA 15 01:52:31
C.A. VILAMARXANT 15 01:40:16
BENI-CORRE POC A POC 14 01:58:27
KIRUN 14 01:49:02
HEALTH RUNNERS 14 02:07:35
TERUEL PARQUE 14 01:51:58
ONDARA TRI-ESPORT 14 01:31:41
C.A. VON HIPPEL-LINDAU PAIPORTA 14 01:59:18
A.C.P.L. BENAGUASIL 14 01:50:04
ICAV RUNNERS 13 02:05:30
CRESPO RUNNERS 13 01:28:48
CLUB TRIATLO BENIRREDRA 13 01:36:11
C.A. CARCAIXENT 13 01:46:10
VICENZA MARATHON 13 01:56:08
JMT 13 02:13:26
TRT MELIANA TRI-RUNNING-TRAIL 13 01:46:31
C.E. FUN RUNNERS 13 01:57:05
LA TRIBU ALICANTINA 13 01:37:26
ALMIRUNNING 13 01:41:52
C.A. LA VALL DE SEGO 13 01:43:12
EL PILAR RUNNING TEAM 13 01:56:26
C.C. LA RABOSA 13 01:56:06
NLTT 13 02:02:33
C.A. SAMARUC EL PALMAR 13 01:46:19
AC Tion 13 02:04:00
West 4 Harriers 13 01:37:22
TRISUD 13 01:47:22
C.A. CORREORES BUÑOL 13 01:45:57
CLOCKWORK RUNNING 12 01:48:42
XINGÚ 12 02:07:10
C.A. S.S. DE LOS REYES - CLINICA MENORCA 12 01:25:14
Método Fernández 12 01:46:49
RANNING CLUB LEVANTE U.D. 11 01:54:41
C.A. AJOS XATIVA 11 01:47:26
365RIDER 11 01:47:18
XTREM ALMENARA 11 01:41:36
C.A. RAFEL 11 01:35:49
OLASO TEAM CARCAIXENT 11 01:35:37
ACNM 11 01:41:04
GRUP DE CÓRRER EMPERADOR 11 01:38:02
LA A 11 01:48:44
C.D. GALENOS 11 01:52:59
Born2Run 11 01:59:12
C.A. CORRELIANA 11 01:50:15
ASD LBM SPORT TEAM 11 01:42:34
C.A. CAMETES 10 01:39:58
C.D. L´ESPENTA 10 01:52:56
REPTE 10K Vinaròs 10 01:55:13
Ubuntu Runners 10 01:48:42
C.A. MONTAVERNER 10 01:29:26
ALEX CAMPOS TEAM 10 01:41:59
C.D. SIETE AGUAS 10 01:56:27
GOMEZ MADRID KANGURS 10 01:44:26
BCS TRAIL D'UIXÓ 10 01:46:41
Porterstown Panthers 10 02:28:12
London City Runners. Running Club. 10 01:45:51
Isolarun 10 01:36:58
LA CAIRA 10 01:52:10
BEER RUNNERS 10 02:05:23
CONCABEZA CLUB DE TRIATLON 10 01:27:57
PEÑA EL COYOTE 10 01:57:06
SS Lazio Atletica Leggera 10 01:57:09
C.A. SOLLANA 9 01:44:43
Runners Norte 9 01:55:19
DELTA VALENCIA C.A. 9 01:15:19
C. E. PALMARUNNERS 9 01:57:14
Yaxley Runners 9 01:35:14
C.A. PUÇOL 9 01:58:27
C.A. ALFAFAR ELS TAULAINS 9 01:48:32
TRAVELMARATHON.ES 9 01:52:48
TRIVOLTORS ALCASSER 9 01:39:45
MARCHADORES DE CHELVA 9 02:04:06
ORANGEGROVE AC 9 01:49:13
C.D. ISD HURACÁN PUERTO DE SAGUNTO 9 01:29:10
NEXO SPORT TEAM 9 02:02:18
Club Triatló Vinaròs 9 01:52:04
C.A. ALCASSER 9 01:45:05
JUNTAS ES MEJOR 9 02:10:44
PAS A PAS PATERNA 9 02:04:29
CLUB TRIATLÓ ALBERIC 9 01:41:14
10K CLUB ZARAGOZA 9 02:11:45
C.A. SALTAMONTES 8 01:47:37
Bull runners by Dani andujar 8 01:33:19
RUNNERS ASUNCION TORRENT 8 01:49:39
KSI 42 8 01:58:13
E.E.M. BONREPOS I MIRAMBELL RUNNING 8 01:57:52
VILLARREAL CF 8 01:38:25
C.E. VINAROS 8 01:35:40
CLIMATURIA 8 01:44:27
C.A. NOVELDA CABLEWORD 8 01:30:38
RUNNERS DE L´HORTA 8 02:01:32
STADLER 8 01:54:51
C.A. VILLARTA 8 01:38:10
CORRECANSINOS 8 01:50:25
ESCUELA RUSA 8 01:16:34
C.A. CREVILLENTE 8 01:19:05
TAO Ptuj 8 01:53:39
AL TROT 8 01:52:47
C.A. CULLERA 8 01:53:22
C.A. MINGLANILLA 8 01:53:26
Asd le Ancelle 8 01:59:45
C.A. PAIPORTA 8 01:49:15
EVOLVE ENDURANCE CLUB 7 01:28:20
MASSARUNNER 7 01:59:18
C.D. NOLIMITS TRI&TRAIL TEAM 7 02:02:25
agenciaSEO.eu 7 02:01:42
C.A. L´ELIANA RUNNING 7 02:03:22
ATLETISME SAGUNT 7 01:50:24
C.A. PUERTO TORREVIEJA 7 01:21:48
MALALTS DE CORRER 7 01:32:05
CEU RUN 7 01:52:52
Runners i Fallers 7 02:04:29
Rozbiegajmy Radomsko 7 02:04:40
C.A. GANDIA 7 01:39:01
RUNNERS ALCOI 7 02:03:46
REPTESRUNLLEIDA 7 01:54:24
C.A. KILOMETRICOX 7 02:13:46
Club Km@Km Elche 7 01:46:21
GO FIT PEÑAGRANDE 7 01:47:41
Castañas 7 01:37:48
Charli 3.8 7 01:56:16
Atletismo Apolana 7 01:35:18
Hotel Suite Villa María 7 01:31:09
C.A. REQUENA 7 01:43:47
2XTRI 7 01:40:01
C.A. GALAPAGOS 7 01:39:30
CLUB CICLISTA PASCUAL BOLEA 7 01:53:45
MORVEDRE TRIATLON 7 01:28:28
SUTRAIL 7 01:34:31
C.A. EL VALLE 7 01:36:19
CORRE QUE T´AGAFE 7 01:52:23
FERIA VALENCIA 7 01:44:13
TRIPUÇOL 7 01:21:56
TRIATLO CULLERA 7 01:49:15
Runners Vimar 7 02:05:06
POLICIA LOCAL DE VALENCIA 7 01:54:54
STEEL RUNNERS 7 01:52:54
TIRA TU DAVANT 7 01:47:31
G.E. LA CARENA LA FONT 7 01:52:58
Pantheon Sorbonne 6 01:58:39
Erdinger Active Team 6 01:55:22
TRIVU 6 01:48:27
C.A. FUIG QUE ET XAFE 6 01:57:29
CORREDORES DE LA RUTA 6 01:27:56
C.A. ALBACETE DIPUT 6 01:28:04
CORRER LISBOA 6 02:21:46
ATLETICA PRESEZZO 6 02:07:56
C.E.C. ANTELLA 6 01:22:33
HIRU-HERRI 6 01:12:00
TRIDIMONIS 6 01:31:17
Fiebre Runner Team 6 01:41:32
Bernalda Runners 6 01:52:23
Belfast Belles 6 02:38:58
TRIAMICS SILLA 6 01:32:50
Trilavall 6 01:53:39
Lonely Goat Running Club 6 02:09:27
TORRENT CORRE 6 02:08:44
TRICANET 6 01:37:11
SYNAPSE 6 01:43:28
Asd corriferrara 6 02:19:06
C.A. CAMALLAES REFLYX 6 01:44:24
C.A. GATA 6 01:43:23
C.D. RUNTRITON 6 01:40:33
Sub4 6 02:24:11
ESCUELA DEL CORREDOR DE ALMANSA 6 01:46:56
C.A. VALENCIA 6 02:02:25
Groningen Atletiek 6 01:56:12
360 TEAM 6 01:32:03
GRUPO ALCARAZ 6 01:53:02
Club Triatló Davima 6 01:25:20
ENTRENAMENTS DICAVI ESPORTS 6 01:29:44
ARCH 6 01:57:20
LA TARONJA BIOMECANICA 6 01:54:19
C.A. BENIDORM 6 01:39:49
Mujeres Running Pamplona 5 02:01:01
CORREDORS.CAT 5 02:00:17
RCR MADRID 5 01:55:32
Lipiec Running Team 5 01:27:48
RAJAOS RUNNERS 5 01:43:46
C.A. GUADASSUAR 5 01:47:34
TRC - THE RUN CLUB 5 01:44:37
C.A. KILÓMETRO 42 5 01:22:24
CAIXA RURAL D'ALGEMESI 5 01:37:26
G.E. CORATGE MISSIONS 5 02:07:06
C.A. BENETUSSER 5 01:29:41
TRAGALEGUAS.ORG 5 01:38:48
Ayyo Team Essen 5 01:16:03
TRIATLO ALGINET 5 02:10:12
C.A. ALFARA 5 01:54:56
C.D.E. RUNNING ALBACETE 5 01:38:01
C.A. NOULAS 5 01:30:56
Seven Runners 5 01:53:55
C.D. CERRO NEGRO 5 02:00:25
C.A. CAMPOS 5 01:34:50
C.D. AGUAVIVA BENIDORM 5 02:07:13
SCHNEIDER ELECTRIC RUNNING TEAM 5 01:53:24
HORSHAM JOGGERS 5 01:37:44
THIRDLAKE 5 01:47:11
PIDIENDO PASO RUNNING CLUB 5 02:04:23
UNIO ATLETICA CASTELLONENSE 5 01:35:49
TRAIL REQUENA 5 01:34:07
NTNUI 5 01:40:52
La Penul Runners 5 01:53:36
C.A. MANDARACHE - CARTAGENA 5 01:55:23
RUNNING CLUB SAB 5 02:01:30
RUNMARTINEZ 5 01:45:01
KRUNNERS 5 02:11:46
Leiden Road Runners Club 5 02:16:14
AMIGOS DEL ATLETISMO DE VALDEMORO 5 02:06:32
C.A. NAVAJAS 5 01:53:11
C.A. CHESTE 5 01:38:04
PRORUNNERS 5 01:38:51
C.A. LES LLEBRES - MURO D´ALCOY 5 01:49:51
RUNNERS OF ROME 5 01:57:07
ESTESO RUNNERS 5 01:47:21
CF Os Belenenses 5 01:29:38
C.A. IBIZA 5 01:29:12
TRAIL SERRA VERNISSA 5 01:47:55
C.A. GAMO MOTILLA 5 01:35:18
FLECHAS FA 5 01:40:28
C.A. TRIKILOMETROS ALMORADI 5 01:20:32
5 DEDOS VALENCIA 5 01:52:47
RUBIELOS CORRE 5 01:41:29
RUNNERS MONTEMAR 5 01:57:06
OWL RUNNERS ALICANTE 5 01:32:31
PUROSANGUE ATHLETICS CLUB 5 01:59:23
BANCO SANTANDER 5 01:52:31
CLUB DE CORRER MUSEROS 5 01:40:21
C.A. BENISSODA 5 01:37:48
Resistencia Running 5 02:05:43
Bomberun 5 02:12:26
CORRE CORRE QUE NO LLEGO 5 02:14:58
ROCAMINS 4 01:45:46
Las body combat 4 02:14:34
S.S. Lazio atletica leggera 4 01:59:25
RAV Team 4 01:46:02
Club Gacelas de la Mancha 4 01:48:18
ASPTT ORLEANS RUNNING 4 01:21:42
NEREIDAS RUNNING CLUB 4 01:58:07
C.A. EL CASTELLET 4 01:40:09
Poplar Running Club 4 01:51:07
GAZAPOS RABONES 4 01:57:20
RATATLETES ALBERIC 4 01:37:18
Monodeburra 4 01:57:13
CD Areias S. João 4 01:13:48
PROYVE RUNNERS 4 01:50:53
C.D. TRAVERTORO 4 01:25:02
TRIATLO L´ALCUDIA 4 02:07:31
SONS OF RUNNING 4 01:19:54
Piélagos 4 01:12:06
CLUB RUNNING METROPOLITAN 4 01:48:02
C.E. LA PORTE FRESCA 4 01:42:31
JACQUELINE RUNNING TEAM 4 01:53:30
Yeklatas 4 01:32:58
porcos celtas 4 01:53:46
SS CGD 4 02:03:09
PODISTICA SOLIDARIETA 4 02:14:28
Les foulées Pelissannaises 4 02:29:00
C.D. RESTAURANTE EL QUIJOTE 4 01:26:01
ATHLETIC TRACK TARRAGONA 4 01:30:48
Fisiosportem 4 01:53:26
MANUFACTURAS CEYLAN 4 01:41:36
C.A. PUERTAS LORCA 4 01:13:31
PURO RUNNING 4 01:36:54
Mas despacio no podemos 4 01:59:59
PETIT COMITÉ SPORTEAM 4 01:23:55
Ringhals IF 4 01:59:43
Unión Jaguar 4 01:40:42
ATLETISMO VILLAR 4 02:02:34
RUNNERS ESPANYOL 4 01:48:07
C.T. RIBA-ROJA 4 01:37:13
Jabalí team 4 01:46:53
Repsol Fernández-Reyes 4 02:05:13
ARCH CINEY 4 02:32:56
DES 4 02:05:23
TRIATLON ALZIRA 4 01:41:14
C.A. MARJANA 4 01:48:39
TRIATLO GANDIA 4 01:28:54
ASD Villa De Sanctis 4 01:56:10
PCteam 4 01:19:36
A.A. LOS PIELES RUN 4 01:40:15
C.A. CAMA LLARGA 4 02:00:00
Polideportivo Olimpo Cádiz 4 01:55:06
G.P. ARCI GOODWIN 4 01:41:30
C.A. MURCIELAGOS 4 01:59:54
ROAD RUNNERS CLUB MILANO 4 01:55:04
AMICS DE LES CURSES POPULARS ALCALÀ-ALCOSSEBRE 4 01:38:18
AZUR OLYMPIQUE CHARENTON 4 01:30:00
CDM GESTALGAR 4 01:42:01
ATLETISME ONTINYENT 4 01:26:40
GSBRUN 4 01:53:13
Corre Con DiversiOn 4 01:53:19
Easy Pacers 4 02:22:28
SRTEAM 4 01:59:50
C.A. I RUN CALP 4 01:28:14
FONDISTAS DE SILLA 4 01:41:14
C.A. APOL-ANA TOTUM SPORT 4 01:41:28
ASD GO RUNNING 4 01:52:55
REAL DE GANDIA CF 4 01:56:46
GO RUN 4 01:52:33
C.A. L´OLLERIA 4 01:41:05
WEEKLY LONG RUN 4 01:44:26
Runners de Campanar 4 01:51:50
GRUP DE MUNTANYA L'ALFORÍ 4 01:48:19
AMUNT AVALL TORRENT 4 01:55:13
Torrington AAC 4 01:59:34
B2B Running 4 01:41:36
TEAM CASAS PARA TODOS 4 02:01:34
C.A. NOVELDA CARMENCITA 4 01:19:07
BATHCO RUNNING TEAM 4 01:32:19
XTEAM 4 01:25:49
RUN21 4 02:01:09
CORRE+ 4 02:16:10
A LAS 14:10 4 01:44:18
Fortius 4 02:28:15
Novara Che Corre 4 01:53:36
TUVALUM POBLATS MARITIMS 4 01:42:22
ASAD Montélimar 4 01:39:05
ROMPIENDO LIMITES 4 01:38:22
Clinica Alejandro Sanz 4 01:35:22
FAST SNAILS 4 01:47:34
CLUB TRIATLO BASILISCUS 4 01:45:28
C.A. MAJADAHONDA 4 01:21:12
Affligem 4 02:27:31
CAF RUNNERS 4 02:01:44
Multiesport Benitatxell 4 02:02:18
Corriendo por Palencia 4 01:43:29
C.A. RESIDENCIA CANTALLOPS 3 01:38:39
Corre que te pillo 3 01:45:08
C.A. ONDARA 3 01:48:37
C.T. REHAB ESPORT ALDAIA 3 01:36:00
James 3 02:07:44
C.D. RAFAL RUNNING 3 01:57:01
Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 3 01:26:07
Castillejo&Caceres Running Club 3 01:31:32
Curto Mamas Largo 3 01:47:39
Potsdamer Laufclub 3 01:59:32
Reinhard Running Club 3 01:16:10
BIFORCOS RUNNERS 3 01:53:06
Limited Edition 3 01:49:58
C.E. TRENKACAMES 3 01:46:03
A.C. MANCHATHON 3 01:56:29
Best Athletics: Running Club London 3 01:48:16
los cachimbones 3 01:48:09
Torsby Löparklubb 3 02:09:01
Ser Athl 3 02:24:08
MTZ 3 02:22:09
C.A. BELGIDA 3 01:43:38
URGACEN RUNNERS TEAM 3 01:38:40
CALCHEROS RUNNERS TEAM 3 01:50:38
Fat Boyz Track Club 3 01:43:58
C.A. GENOVES 3 01:47:39
C.D. ALCUDIA DE VEO TEAM 3 01:22:06
MSS Contabilidade Trail Team 3 01:52:56
URBAN ATHLETICS 3 01:39:26
JR BRUNELEC BENETUSSER 3 01:41:42
RICASA RUNNING 3 01:31:34
Université Paris 1 3 01:47:19
altis 3 02:05:20
CAIM 3 01:33:58
Spirit Runners 3 01:42:04
C.A. PUBLIDOM 3 01:35:47
Matamon Trail 3 01:45:23
ATLETISMO INFANTES 3 02:00:39
Real Runners 3 01:27:28
JUDIONES RUNNERS 3 01:36:59
C.A. CANALS 3 01:39:44
DR RUNNING TEAM 3 01:49:04
C.D. VALLIVANA 3 01:28:17
Pencos 3 02:12:46
Saltwell Harriers 3 01:32:12
Free Runners Team 3 01:51:49
Lobo Assessoria 3 02:09:31
San Miguel de Marin 3 01:22:02
NOAINGO KORRIKALARIAK 3 01:31:23
REPTE 10K 3 02:04:20
BXM BETERA 3 01:44:43
Emozioni sport team 3 01:53:03
CLUB ATLETIC CALDERÍ 3 01:55:23
Jerica 3 02:10:52
G.A.P. Saronno 3 01:57:53
LA FAIXA 3 01:32:03
ENFRIO 3 01:39:14
FIQUIRUNNERS 3 02:02:24
Aspect Consulting GmbH Frankfurt 3 01:56:27
CORREDORES GOFIT 3 02:09:13
C.A. TROTASIERRA DE HORNACHUELOS 3 01:30:47
Runningyogi 3 02:01:08
BEER RUNNERS BCN 3 01:53:10
ROCATACLAN 3 02:01:43
ASICS 3 01:05:36
Stefko running team 3 01:28:28
Clube da Corrida Bertolino 3 02:20:17
AOS TEAM 3 01:46:38
Bubble Works Run Community 3 02:00:30
ADO 3 01:59:01
Løperjentene 3 02:18:31
C.T. TRISCHOOL CUENCA 3 01:58:15
G.E.A. BENICORRER BENISANO 3 01:40:42
TRAINING PLANET 3 02:03:06
C.D. ATZENETA 3 01:24:32
FILMAC TEAM 3 02:11:16
A.D. SPRINT 3 01:18:40
C.D.E. TRIATLON SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 3 01:39:09
C. D. JABATOS TRAIL TEAM. 3 01:44:14
Prato 3 01:58:57
LA FONT DE LES RUNNERS 3 02:04:59
NOSOTRAS DEPORTISTAS 3 02:11:13
Atletismo Arenteiro 3 01:37:41
CLUB RUNNING LA GAVIA 3 01:37:19
CLUB MARATHON ARANJUEZ 3 01:39:04
C.D. CORRECOBEJA 3 02:16:37
PANDEROLA RUNNERS 3 01:46:41
CorreBDN 3 02:00:40
C.A. CARMONA PAEZ 3 01:40:08
BCTEAM 3 01:45:03
CLUB TRIATLON JUMILLA 3 01:27:50
COR I MUNTANYA 3 02:01:28
NIKE RUNNING 3 01:34:04
TRAIL MORVEDRE 3 01:48:51
MARINA DE EMPRESAS RUNNING TEAM 3 01:53:34
AD Olimpik 3 01:51:50
Foge Bandido 3 01:37:53
THE RUNNERS OF GODELLA 3 01:57:07
RODEN@S RUNNING 3 02:19:41
ASOCIACION ATLETICA TIRADA LARGA 3 02:18:00
TRIATLON CASTELLON 3 01:29:19
CHUPINOS TO THE RUN 3 01:54:10
SEAT RUNNERS 3 02:14:01
CORREMON TRAIL 3 01:48:28
VEGAN ATHLETES 3 01:45:12
Vicenza Runners 3 01:59:19
TRITONS ALBALAT 3 01:37:48
Bichos do Mato 3 01:34:44
QuaLesmas 3 02:24:56
C.A. BALMA 3 01:27:13
coaching zone 3 01:59:03
C.A. L´APALPUT D´ALBUIXECH 3 01:45:13
C.A. CAMES LLARGUES 3 01:40:09
Bomberun asd 3 02:01:07
coppelia running 3 02:00:55
C.A. TRIESPORT TURIS 3 01:37:43
WORKIO 3 01:29:18
Sales distance 3 01:24:23
HRLK 3 02:19:21
C.A. SESEÑA 3 01:42:50
GRUP ESPORTIU ESPALMADOR FORMENTERA 3 01:40:56
DIAITERS TEAM 3 01:31:59
CDCEBE 3 01:51:55
HLK 3 01:19:54
Molinhas Team 3 01:45:57
CHUPITEAM 3 02:09:29
S.S. Tenno 3 01:19:00
PLANIFICA Y EVOLUCIONA DULCE BEBE 3 01:43:02
UNION ATLETICA COSLADA 3 01:49:57
C.A. MANRESA 3 01:18:24
C.E. I RUN WITH LEIVA 3 01:34:32
UAC 3 01:58:36
C.D.M.TRES HERMANAS ASPE 3 01:41:35
La Cruspida 3 01:39:14
C.A. RUNNING DEAD 3 02:06:07
LLOMA I ASFALT 3 02:06:06
HOKA 3 01:06:11
A.S.D. PIANO MA ARRIVIAMO 3 01:47:43
C.A. XERACO 3 01:46:12
XIBECA TRAIL 3 01:29:20
A.D. MARATON 3 01:36:32
KAMAX RUNNING TEAM 3 01:34:48
TRAINING REY 3 01:20:39
GSB run 3 01:50:53
TROTALLUNATICS 3 02:04:27
RUN AND RUN 3 01:34:51
Team Norseman 3 01:47:16
AMOROS GRUPO DE ENTRENAMIENTO 3 01:36:47
Katrunners 3 01:57:41
Multisport Estonia 3 02:13:02
Varegg 3 02:04:00
Club Dalle Gas Running Team 3 02:07:49
C.T. SUECA 3 01:51:17
Fordy Runs Running Club 3 01:48:35
Camparunners 3 01:59:12
CEIP L'HORTA RUNNING 3 01:55:40
BOMBERUN PADOVA 3 01:54:08
Km coaching 3 02:18:57
C.A. CAP  I  CUA 3 02:00:20
RUNNING QUIRON 3 01:48:12
Runners Barreños 3 01:40:45
CPMV 3 01:48:37
JACQUELINE RUNNERS 3 01:44:09
ATIPAQ 3 01:49:14
ENTRENA Y MEJORA 3 01:53:33
CD Correayo Spar Tenerife 3 01:35:30
LC Regensdorf 3 01:14:50
C.A. CANET 3 01:48:13
Maristas Valencia 3 02:08:07
Running valdefierro 3 02:02:47
LAC Essingen 3 01:56:53
Melkesyre 3 02:04:44
FONDISTAS TOLEDANOS 3 01:39:49
Gofit Peñagrande 3 01:36:03
Los de Siempre 3 02:25:45
SEMPRE RUNNING 3 02:08:16
Valrosandra 3 02:12:20
GAMBINRUNNERS 3 02:02:37
CD VELLISCA 3 02:07:51
C.D. ES POSIBLE 3 02:01:14
C.A. MIRAMAR FENT CAMES 3 01:56:31
berlin 3 02:18:47
Tvirtasport 3 02:17:32
Rhayader Running Club 3 02:07:38
OVE Joier 2 02:05:55
ESP3RTU TEAM 2 01:36:58
FALLAPOLITECNIC.COM 2 01:45:24
VITIS 2 02:04:38
Kyrksæterøra IL 2 01:33:19
Liverpool Harriers & AC 2 01:58:20
BENICASSIM RUNNERS 2 02:08:05
Daisy Domergue 2 01:37:02
Ealing Eagles Running Club 2 02:07:42
TRITRAIL 2 01:58:58
NPSUISSE runners 2 02:30:18
JAM 2 01:20:06
SAN VICENTE RUNNING TEAM 2 01:58:53
C.A. LA VEGA SAN ANTONIO 2 01:57:18
CAVA 2 01:22:20
NO ADELANTAR 2 01:49:06
COALSA RUNNERS 2 02:03:02
Podistica Magnolfi 2 01:52:32
Club Atletismo Saborea Cuatro Cantones 2 01:26:56
maraton altomira 2 02:00:51
GD PRESUNTOS TRIATLETAS 2 01:52:33
ASD GPA GRUPPO PODISTICO ARSAGHESE 2 01:55:53
TRI-TRA-RAID SERAING 2 01:55:35
THE SIMPSONS 2 01:48:17
L'Hospitalet Atletisme-ONCE 2 01:32:09
KUS ÖBV Pro Team 2 01:56:38
Eye community runners 2 02:11:58
TRICET10 2 02:17:15
Grismæn IL 2 01:35:07
SERPENTINE RC 2 01:56:59
Arena 80 2 01:52:36
MPR 2 01:37:18
Respect Run 2 02:19:47
SANUS VITAE TEAM 2 01:58:17
Jacqueline runnig team 2 01:45:59
Bikeados 2 02:02:52
CLUB ATLETISMO TOTANA 2 01:44:11
Skegness and district running club 2 02:18:38
Beniganim trail 2 01:30:53
Honor firmeza y constancia 2 01:53:53
Kuntur 2 01:50:12
ADA ZUERA 2 01:24:30
JM corredores 2 01:44:11
1.Flensburger LT 2 02:17:18
carmax camaldolese 2 01:41:32
Brooks Run Happy Team 2 02:03:14
DOCTORRUN 2 02:27:19
SONS OF RUNNING RIVAS 2 01:28:23
Essencial Triatlo 2 01:41:29
GO RUNNING TEAM 2 01:47:40
ASD atletica Corriferrara 2 02:23:13
PLAYAS DE CASTELLON 2 01:24:58
Cava despues 2 01:56:48
Aldearrodrigo Corre 2 01:51:13
G..A.P. Saronno 2 02:12:01
Heistad Løpeklubb 2 01:34:01
Run365 2 01:17:46
Amager Atletik Club 2 01:32:07
C.A. AMATEURS SPORTS 2 01:39:49
TRAIL MOIXENT 2 01:26:07
Pershore Plum Plodders 2 02:21:56
Club de corredores 2 01:56:42
Els de la barriá 2 01:40:46
CORRE CORRE Q NO LLEGO 2 01:49:24
BXL RUN CREW 2 01:49:14
RUNNERS DE LA CERVECERA 2 01:54:24
club triatlon pichon Elche 2 01:21:52
MAISQUEAUGA 2 01:28:47
Begom ot infarkta 2 02:02:11
LIFE FITNESS CENTER (PANAMA) 2 02:15:28
SATURDAY RUNNING 2 01:59:16
Tower Team 2 02:17:49
We Run In Nantes 2 01:46:01
Alcorisa Fondistas 2 01:50:11
C.D. FINISHER 2 01:59:05
SERRUNNERS 2 01:41:49
Annie og Juliane running 2 02:01:02
Paris 1 Panthéon Sorbonne 2 02:22:32
Quismondo Ven y Disfruta 2 01:50:53
Fitness montello 2 01:52:10
CALAGURRIS ATLETICO 2 01:26:16
SPIRIT 2 02:15:46
LAS GACELAS 2 01:41:49
Jamones Bronchales 2 02:06:35
Airdrie Harriers 2 01:36:08
CORREADICTES 2 01:54:19
SUELAS PELÁS 2 01:43:13
Wigan HArriers 2 01:46:54
K'RUNNERS 2 02:28:58
PAS A PAS 2 02:13:34
C.A. 3 LEGUAS VILLAMALEA 2 01:42:19
RCN 2 01:46:06
Equipo de Victimas del Terrorismo de la Guardia Civil 2 02:15:05
C&C SPORT 2 01:50:07
CANVI CROSSFIT 2 02:10:21
Linces Pupas 2 01:59:53
Montserrat corre 2 01:28:46
C.A. ALGINET 2 01:57:53
olletas box 2 01:58:39
ICE FOR LIFE 2 02:07:06
Club amantes de Joseandres 2 02:07:15
PAC 2 01:18:56
SNIK 2 02:12:31
C.A. OLESA 2 01:26:08
MTB TUEJAR RUNNING 2 01:49:02
Pura Vida Deportiva 2 01:41:32
RCR RUNNERS CLUB RETIRO 2 01:52:36
Malta 2 01:16:40
Los Titanes 2 02:06:06
A.A. TUROLENSE 2 01:32:48
Kristiansand Løpeklubb 2 01:17:31
C.A. IBAÑES 2 01:51:08
ZANCADAS SOBRE RUEDAS 2 01:37:55
UNICAJA 2 01:28:58
BraveHearts 2 02:19:38
Fisiomecu Running 2 01:56:08
C.A. TOTANA 2 01:29:05
Club Atletismo Navas de Jorquera 2 01:30:04
ARENA RUNINNG TEAM 2 01:36:02
C.T. CYCLONES ALBAL 2 01:27:15
JCW Waregem 2 02:05:21
Brighton Phoenix 2 01:15:12
NOSPORTLIMIT 2 01:37:52
ANDANTINO TEAM 2 02:11:41
CLUB RUNNING WOM@NS FIT 2 02:12:14
Radstrong 2 02:21:54
AACB 2 02:05:44
Elite Running 2 01:46:48
Boscaini Runners 2 02:23:05
Margitszigeti Atletikai Club 2 01:33:25
C.D cuatro elementos MD 2 01:30:38
LOS RUNNINGUEROS 2 02:16:57
Ninguno 2 01:52:35
C.D. SATSE ALICANTE 2 01:36:33
A.S.D. VILLA DE SANCTIS 2 02:05:51
ASD Atletica Abruzzo L'Aquila 2 01:37:42
Leppävaaran Sisu 2 02:28:11
ATV Scorpio 2 02:07:27
Clapham Chasers 2 01:20:10
Hinaco Monzón 2 01:14:31
SPQR 2 01:46:48
COMERCIAL ULSA 2 02:09:29
ISO+ 2 01:32:58
C.A. CHICLANA 2 01:50:28
CMEC 2 01:41:31
TT´S TEAM 2 01:54:16
RUNNERS DEL MOLON 2 01:24:06
Tao 2 02:15:53
SLOW BUT HAPPY RUNNERS 2 02:06:36
BARLETTA SPORTIVA 2 01:28:06
C.A. JORGE BONORA TERRAMELAR 2 01:49:56
PAC ROTTERDAM 2 01:40:22
Racers Legion Valencia 2 01:56:55
Arete 2 02:34:27
Asd Francesco Francia 2 01:22:33
Familia Vico 2 02:01:53
Toni Flores Run 2 01:40:42
CORRE O DERRAMA 2 01:49:14
MULLER EN FORMA 2 01:42:15
BODEGAS FOS 2 01:51:48
Simoni Runners 2 01:42:55
FUENMIJAS RUNNING 2 02:10:27
C.A. BIKILA 2 01:19:58
La Cerezal Team 2 01:12:36
C.A. CAPET PETRER 2 01:32:16
evolution sport team 2 01:32:01
E-Run365 2 01:42:38
La Aventura Continúa 2 02:09:33
Telford Harriers 2 01:59:56
AMUNT VALENCIA 2 02:04:13
C.A. TORRE PACHECO 2 02:05:43
Salionze 2 02:29:06
Rhayader 2 02:14:49
CLUB ATLETISMO SAN VICENTE 2 01:48:47
LSV Region Gossau 2 02:16:17
URBAN RUNNING CASTELLON 2 02:04:07
GMG Grezzana 2 02:16:59
Stadium Casablanca 2 01:47:52
Peytur Runners 2 02:19:39
S.D. CENTPEUS - ALBALAT DE LA RIBERA 2 01:34:19
Kannemie 2 02:23:00
Pangeanic 2 01:37:45
Absolute & Shape 2 01:55:09
Tribanyeres 2 01:36:45
Team Kopec 2 01:28:18
CLUB PROAM 2 02:13:42
A C COLOMBES 2 02:12:11
C.A. LES COVES 2 02:13:04
SV Waldkirch 2 01:40:47
PASA OU ENTORNA 2 01:27:13
Prins Hendrik 2 02:05:59
VALENCIA CF 2 01:46:43
Runss 2 01:30:31
Hoy a tope Segorbe 2 02:12:24
Movilclic Team Morella 2 01:41:33
Triatlón Archena 2 01:18:32
Paquetazos 2 02:18:43
RIBAGORDA RUNNERS 2 01:48:02
BLACK SHEEP RUNNERS 2 01:52:04
C.A. MOTEÑO 2 01:34:50
TriTeam Ober-Grafendorf 2 01:56:42
INERTIAL 2 01:37:11
VICENTEAM 2 01:43:53
Varegg Fleridrett 2 01:52:47
East London Runners 2 01:51:21
Vicky Foods Athletics 2 01:11:22
TriTryszczynTeam 2 01:54:02
KRAFT Runners 2 01:30:04
Lekker Laufen 2 01:43:56
TRIATLON GUADALAJARA 2 01:25:43
ANUESTRORITMO 2 01:59:22
MUR I CASTELL 2 01:40:04
A Natureza Ensina 2 01:43:57
Bournville Harriers 2 02:01:53
REAL RUNNING 2 01:45:16
CDA Camas 2 01:24:57
Romang 2 01:45:42
ASD PEGASO 2 01:45:13
C.A. ILDANENSE 2 02:04:57
JIOrings Running Team 2 01:29:34
Libero 2 02:26:11
RUNNING ZGZ - FISIO ZARAGOZA 2 01:28:52
Colchester Harriers 2 01:54:38
C.A. XATIVA 2 01:31:03
Become one 2 02:14:37
Moove Sports Club 2 02:02:51
Sporting Club de Tenis 2 02:05:05
Sv sportlust 2 01:29:05
DUSCHOLUX 2 01:27:06
Map My Rum 2 01:43:41
GSPORT TRIATLO XATIVA 2 01:27:56
OAC 2 02:08:26
CRONOS SEVILLA LA NUEVA 2 01:36:24
C.A.  SUANZES - SAN BLAS 2 01:30:25
AMICS DEL TERMET 2 01:43:53
Guadaquer 2 01:49:54
Team TE 2 01:45:53
Blau-Weiß-Dahlewitz 2 02:16:49
ISO + 2 01:23:57
ANSIA2 2 01:48:40
RURING TEAM 2 01:49:09
Fitjar Idrettslag 2 02:11:46
Threshold 2 02:10:56
Velada Runners 2 01:57:08
Xafaxarcos 2 01:38:38
C.D. BRINKACEQUIAS ELCHE DE LA SIERRA 2 01:48:39
ASPTT 2 01:33:18
SOLIVO TEAM 2 01:18:03
Letsrunazores 2 02:03:15
Sportinsieme Formigine 2 02:02:12
Mar Escolano Fisioterapia 2 01:34:43
LuisAleSport 2 02:30:08
Barrow Runners 2 01:27:55
MATAMON TRAIL CARLET 2 01:31:51
Frosta 2 01:42:26
C.E. QUATRE GATS RÒTOVA 2 01:52:54
foulées pélissannaises 2 02:26:54
C.A. DIANIUM 2 01:30:39
Eaglz Running Crew 2 01:57:35
DSD AC 2 01:35:02
Atletismo Lodosa 2 01:28:35
TV Alzey 2 01:52:25
krekenlopers 2 01:59:47
RMK 2 02:18:04
C.A. LYNZE-PARLA 2 01:38:52
Kakapos 2 01:44:37
C.A. SILLA 2 01:43:21
C.M. ALBALAT 2 02:02:54
DON QUIJOTE ALBACETE 2 01:33:23
Deporteando por Utrera 2 01:47:02
Flores Run 2 01:39:30
C.E. OUTDOOR NATURA MONCADA 2 01:31:42
C.D. MERCURY RUNNERS 2 02:52:35
Kanu Club Hilden 2 02:08:37
TRISAB 2 01:52:22
Gallus Team 2 01:47:23
Viking 2 02:39:29
COPENHAGEN FRONTRUNNERS 2 01:53:05
Tonsberg Runners 2 01:21:02
Athle pays de Fougères 2 01:11:01
C.A. PRATENC 2 01:36:39
XbyOrange 2 01:59:17
#zaliniametyteam 2 01:30:55
Stade Bordelais Athlétisme 2 01:22:30
MFK 2 02:02:45
Loopclub LLL Waregem 2 02:39:55
IES BENIMÀMET 2 01:55:08
OCP 2 01:29:08
Rilski Atlet 2 01:56:27
TIn masajes 2 01:32:05
C.A. POBLA DE VALLBONA 2 01:50:10
G.E. LES GERRES 2 01:51:57
TRIATLO CARCAIXENT 2 01:30:43
JABLE DEL SUR 2 01:42:15
ECOSPORT SPORT TEAM 2 01:20:50
Corredores por el mundo 2 02:12:31
Club Amics Atletisme Andorra 2 01:24:21
AL TROT GUADASSUAR 2 02:01:39
ASD NOCERA RUNNERS FOLGORE 2 01:53:19
DESNIVEL+TRAIL 2 01:56:13
Athletic club 96 2 01:49:53
PuraVida Corredors 2 01:54:31
EL COMANDANTE TEAM 2 01:40:00
AV Sprint 2 01:54:38
Les Croupiers, Cardiff 2 01:39:11
Quedadas Antiestres 2 01:46:37
Running Prealpino 2 02:01:04
RadMac Team 2 02:27:49
PANTERES GROGUES 2 01:58:29
TSV Kuppingen 2 02:21:35
Sandnes IL 2 01:34:50
Courir à Abbeville 2 01:12:37
C.A. L'AIRE 2 01:43:18
C.A. BAILEN 2 01:26:04
Weekly Longrun 2 02:16:15
Runners i Rodes 2 01:58:12
Team EL Comandante 2 01:35:44
GloberosRun 2 01:46:28
DESAFÍO RUNNING MOSTOLES 2 01:38:00
CLUB ATLETISMO RUBELTOR 2 01:28:46
Tønsberg Runners 2 01:22:18
Los Beertuosos del Running 2 01:35:07
Enervit 2 01:36:18
Siemens Healthineers 2 01:50:11
CACE 2 01:35:08
HOYA RUNNING 2 01:55:36
Blases 2 02:33:44
Eindhoven Atletiek 2 01:29:28
- 2 02:04:44
ADIDAS RUNNERS VALENCIA 2 01:30:59
Miteinander-gegen-Krebs 2 02:15:04
SENSE PRESA 2 01:33:00
Club running quiron 2 02:01:46
GONVARRI VALENCIA 2 01:49:53
TEAM AUSDAUERCOACH 2 01:27:27
HOPP MURCIA 2 01:58:26
MAS RENDIMIENTO 2 01:52:35
Running Club UEV 2 01:28:46
Midnight Runners 2 01:44:58
BASF 2 01:37:04
Runacademy IF 2 02:05:48
POL. RINASCITA MONTEVARCHI 2 01:30:37
Belfast Boys International Running Club 2 02:06:23
Lizano Running Team 2 02:23:37
ubur2lari 2 02:08:52
PAKETEAM 2 01:33:01
Athletic Club La Roche sur Yon 2 01:18:30
DTC 2 01:42:38
Rhedeg Dros Ryddid 2 02:01:53
+qCORREDORES 2 01:30:47
Airbus SG HH 2 01:29:51
Gsa Valsesia 2 01:46:46
C.A. OLIMPO 2 02:11:05
SDD 2 02:18:28
Sparta 2 01:46:23
Fagersta 2 02:46:43
ASD SEMPRE DI CORSA TEAM 2 01:32:15
C.A. RIBA-PEU RIBA-ROJA 2 02:13:35
Cornwall AC 2 01:27:33
BENIRUNNIG 2 01:38:36
C.A. TORREVIEJA 2 02:12:53
Tri-Anglia 2 01:58:59
RUNFASTER RIVAS 2 01:56:47
C.C. TOS PELAT 2 01:40:59
Liebre de Mengibar 2 01:57:25
TRAIL UMBRIA LA PLANA ENGUERA 2 02:00:13
teixido optiques 2 02:10:29
APie 2 01:36:39
Winchester & District AC 2 01:58:37
G.C. Almoines 2 02:14:56
Maraton klub Kladno 2 01:28:20
COGORUNNERS 2 01:40:08
Adidas Runners Hamburg 2 01:42:37
TRIVILA 2 01:37:25
Planeta Triatlón 2 01:48:36
AV-MTK 2 02:21:46
RC VORWÄRTS SPEYER 2 01:56:25
ATLETICA TEAM LOPPIO 2 02:13:20
Penny Lane Striders 2 01:25:10
IMPOSSIBLE IS RES DE RES 2 01:43:45
Egger run 2 01:58:17
Triatló Corriol 2 01:32:48
BTT MOIXENT 2 01:43:25
CORREBIRRAS 2 02:04:10
CT Acorrecuita 2 01:36:47
C.A. CABLEWORLD NOVELDA 2 01:48:15
Atletica fiamme cremisi 2 02:05:38
BORN TO RUN VALENCIA 2 01:36:04
Nousofa 2 01:24:36
TRIATLON VILLALBA 2 01:51:34
C.A. ALICANTE 2 01:33:15
TALLERES ZAMORANO S.L. 2 01:30:46
Entreno LR 2 02:32:44
C.A. XERESA 2 01:47:16
CLUB ATLETISMO EL PERAL 2 01:52:27
G.S.D. VALDALPONE DE MEGNI 2 01:26:05
RUNNERS MADRID RIO 2 01:54:32
C.A. HELLIN 2 01:42:23
CATAN RUN 2 01:48:02
Uy mira...Tanguitas! 2 01:59:20
Club Atlètic Nou Barris 2 01:27:41
GARCIA'S PANCHOS TEAM 2 01:57:29
Artiem Sports Club 2 01:54:33
Urban athletics Barcelona 2 01:42:20
INTEC ZOITI 2 01:08:09
Ludens Clube de Machico 2 02:05:24
AV UNITAS 2 02:27:39
C.C. LA LLEBRE 2 01:35:27
MeGa 2 02:02:09
TRIKATLON TRES CANTOS 2 01:27:58
SAMARUCS LGTBI+ RUNNING 2 02:02:14
HELP ASS 2 02:13:58
RUNTUNTUN 2 01:45:24
DeportivaMente 2 02:25:21
Vikingos la Nucía 2 01:45:14
FARMACIA 24h GRAN VÍA ALICANTE 2 02:05:25
Thomar Athletics 2 01:11:09
Running for Europe 2 01:30:26
AP Assessoria Esportiva 2 01:49:03
GALLY A.C 2 01:58:47
GSBR 2 01:39:43
Avinent Manresa 2 01:11:09
Moga 2 01:52:31
Diabetes Team Portugal 2 01:28:15
RUNNING RIVAS 2 02:23:45
32 y a correr... 2 01:53:13
adidas Runners Copenhagen 2 01:38:51
POLISPORTIVA ARCETO 2 01:59:25
Atletico Andosilla 2 02:17:46
A.S.D. GO RUNNING 2 01:47:57
C.D. ATLETISMO Y TRIATLÓN RUNRUNDATA 2 01:21:05
Fondiesteam 2 01:29:29
BEER RUNNERS LLORET 2 01:43:27
C.A. ROCAFORT RUNNING 2 01:44:20
Krupina 2 02:00:59
La Sansi 2 02:03:06
run2gether 2 02:20:27
TITAGUAS CORRE 2 01:41:51
VIACHERS 2 02:03:15
Kent Athletics Club 2 01:16:01
Ustaw się na bieganie w Gdańsku 2 01:53:50
Athletic terni 2 01:40:04
Løperjenter 2 02:04:53
Ferrari ASC 2 01:24:31
CLUB MONTEPENARUBIA RUNNING LUGO 2 01:33:56
SPORT&FUN 2 01:49:17
San vito pol. 2 01:17:07
E.M.A. ROJALES 2 01:28:52
Clube Desportivo Infante 2 01:43:20
Cunyats 2 01:59:01
C.T. HURACAN VALENCIA 2 01:40:26
C.A. KRONOS 2 01:36:13
YES WE RUN 2 01:28:44
CUERPO ESTIERCOL 2 02:05:24
Fiebre Runner 2 02:14:40
Zumeatarra Atletismo Taldea 2 01:10:46
ES PEDAL 2 01:56:24
MPRUNNING 2 01:22:33
CLUB MARATON BADAJOZ 2 02:04:26
Puentecillas Palencia 2 01:31:02
RUNNING ZARAGOZA 2 01:49:11
Cuban Trail Team 2 02:14:17
C.A. ALTEA 2 01:52:57
MOGODA TRAIL 2 01:31:35
ASD RUNNER TRAINER 2 01:55:59
C.A. SAN BLAS - ELCHE DE LA SIERRA 2 01:30:06
BRAVO TEAM 2 01:24:45
ABEJARRUCOS 2 01:43:32
Mulerin Team 2 02:20:54
C.A. LAS TORRES DE COTILLAS 2 01:48:18
Atletica Leggera Luras 2 01:38:06
MAS TRAINER 2 01:31:29
42195 ATHLETICS 2 01:22:48
Tilston Trotters 2 02:04:24
TIF Viking 2 01:53:16
running team ortenau 2 01:31:12
CECOME MENORCA 2 01:17:10
ARUNJUEZ 2 02:10:06
Team Lennep Kindergarten 2 01:51:21
Team Larsen 50 år 2 01:45:59
Ribe Trim 2 02:47:38
Piernas blancas 2 02:01:07
A.S.D. PODISTICA APRILIA 2 01:38:28
RANELAGH HARRIERS 2 01:40:53
BFG Bergen Løpeklubb 2 01:42:22
C.A. LA BLANCA 2 01:19:05
DOSZERO TEAM 2 01:26:33
West Bay Runners 2 02:36:53
TuS Jahn Lindhorst 2 02:21:40
C.A. DONA SANG 2 01:53:10
Run Up Nanterre 2 01:10:42
#biegiemwlas 2 01:59:38
A.S.D. CARMAX CAMALDOLESE 2 01:50:05
Santomé Running Club 2 01:25:12
INTERVAL 2 01:33:04
The Ginger Club 2 02:06:26
UCA 2 01:36:20
Atletica Corriferrara 2 01:55:29
Runners Cabanillas 2 02:03:00
Demecasas Pasico a Pasico Orihuela 2 01:28:56
Kusinerna 2 01:42:37
CLUB ESPORTIU CAPURUTXO LA FONT DE LA FIGUERA 2 01:23:10
Ringhals maraton klubb 2 02:04:15
TRIPICASSENT 2 01:55:41
Run Squad CGN 2 01:28:36
Op af sofaen 2 02:30:13
TV Länggasse 2 01:39:02
C.A. LA XARA 2 01:59:30
David Lloyd Runners 2 01:39:26
El viernes chilango RC 2 01:40:37
Lytchett Manor Striders 2 02:13:05
DAVID SPORTS 2 01:51:39
Alay.pro 2 01:44:09
GOIERRI GARAIA ATLETISMO 2 01:36:12
ARCELORMITTAL 2 01:48:35
ART Gastrorunning 2 02:09:28
CA ADIDAS 2 01:05:12
Running Heroes 2 01:54:24
Atletiek maastricht 2 02:03:16
RUN AND WALK ILLESCAS 2 01:34:40
A2 RUNNING BORDEAUX 2 01:58:19
COMANDANCIA MILITAR 2 01:40:36
A.S.D. TEAM KM SPORT 2 01:40:11
Masters Runners 1 01:58:18
Grazzia-running 1 02:16:42
Coaching Zone Team 1 01:47:20
Verrus del Llupol 1 01:38:28
IRONWILL SOLIDEO 1 01:13:49
Sandra Piera 1 01:45:36
Dragons (Sale) 1 02:36:20
TRAIL DIOSES 1 01:27:04
Fininhos 1 01:37:58
CRR 1 01:51:03
C.D. SPRINTERS 1 01:29:49
VALDERROBRES 1 02:00:30
60 Grader Nord 1 02:13:37
S4Straining 1 01:49:28
Wtc klieksken 1 01:40:07
Cus Parma 1 01:16:15
MARINES 1 01:54:46
CICLOPEDIA 1 02:10:21
Komando Puzol 1 01:21:40
CDE FUENLA RUNNERS 1 01:44:26
Bohlig Lauf Team 1 02:24:59
C.A. ALCOY 1 01:53:25
AV Phoenix 1 01:09:46
Club deportivo aurum 1 01:25:38
C.C. GALGOS DE SILLA 1 02:02:57
SK Jesseniova 1 01:17:31
Triactiva 1 01:28:45
Université panthéon Sorbonne 1 01:59:02
Bodø Spring & Spa 1 02:18:47
Sandnes 1 01:24:17
TERRA DE VOLCANS 1 01:36:06
taboada_jath 1 01:48:07
Ildarunnersclub 1 01:39:03
Ac-Tion 1 01:57:06
PINTURAS JORBA 1 01:14:49
Magheraboy runners 1 03:02:14
TEMPO RUN CLUB 1 01:03:58
EA DOUCHY 1 01:19:17
LC Hassloch 1 01:30:24
bh team 1 01:41:59
SMOLNA 1 02:01:17
POLISPORTIVA ATLETICA HYBLA 1 02:15:02
Devizes Running Club 1 01:34:49
The Buldogs, Bratislava 1 01:40:37
TEAM AMOROS 1 01:55:35
Tiger sport 1 01:30:38
ALCOBENDAS CORRE 1 02:28:50
CD ISD HURACAN PUERTO SAGUNTO 1 01:10:40
Somos Cabras, C. D. 1 01:26:15
Running Villarejo 1 01:37:29
Club triatlón canalla 1 02:03:36
ASD ATLETICA LA TORRE 1 01:29:12
runner 0 1 01:59:45
D4S’er 1 02:11:55
Bars Triathlon Club 1 01:22:10
OLC RUNNING TEAM 1 01:33:48
Triy2tri 1 01:39:32
Dub Runners of Belfast 1 01:54:07
LV Saar 1 02:09:14
CSI Sasso Marconi 1 01:47:05
runningperformance.pl 1 01:21:04
SC Zwickl Zwettl 1 01:32:33
NEXUS 1 02:22:11
Fleet & crookham AC 1 01:24:55
La Milla.run 1 01:36:41
Politiet judo team Denmark 1 02:02:04
Repte per La Vall 1 01:42:33
METALESA SEGURIDAD VIAL 1 01:33:55
ARAC 1 01:39:43
Valles pasiegos 1 01:15:55
Paris 1 1 01:54:20
Fredericia Loebeklub 1 02:09:29
Corredores de Parquesur 1 01:32:44
Ads Corriferrara 1 02:23:27
Chichester Runners and AC 1 01:53:10
Ministry Of Defense Of Georgia 1 01:09:03
AMATORI PODISTICA TERNI 1 01:36:53
Club esportiu l'arboç 1 02:02:24
CD RUN&FIT CHICLANA 1 01:17:12
Wymondham AC 1 01:28:24
Trotalgar 1 01:58:36
Frederiksberg IF 1 02:17:11
Melsius Team 1 01:23:56
CALCATERRA SPORT ASD 1 01:35:46
Coppelia 1 01:56:42
SMAN 1 02:07:12
IJsselrunners 1 02:41:35
Riber’s Team 1 01:12:10
Fulham Running Club 1 01:27:18
Heistad Lopeklubb 1 01:38:10
Club deportivo Playas de Torre del Mar 1 01:51:19
TRISOMNI ESPORT 1 02:04:53
Lofoten Lopeklubb 1 01:18:53
FREE RUNNERS 1 01:29:59
L’ATAVO 1 02:14:23
Asd 4 mori 1 01:22:55
C.A. Los Duques 1 01:40:16
Fiamme Gialle 1 01:55:06
JUSTIS RUNNERS 1 02:10:56
efectoLED 1 01:44:45
CLUB ATLETISMO BENIDORM 1 02:25:50
C.D.S.Salvador do Campo 1 01:10:07
ClubRunning 1 01:25:55
Triathlon Vereniging de Bollenstreek 1 02:03:10
OTC Vlcaci 1 01:17:36
Juste Trail 1 01:28:55
PODEMOS 1 01:59:12
Turbulentos 1 02:19:40
LOS CHASQUIS 1 01:33:24
C.A. SON CERBERA 1 01:39:19
Luxis 1 01:57:29
TRINORTH 1 01:15:06
D.M.A.J Lehmann 1 02:08:43
CALDERONA RUNNERS 1 02:20:57
Kufukula 1 01:06:07
Vinyols Running 1 01:24:40
Club Atletic Manolo’s Team 1 01:36:28
C.A.S.S. DE LOS REYES 1 01:16:22
West Waterford AC 1 01:27:43
ADS CAFARELLA RUNNERS 1 02:15:42
CDM Chimaque 1 02:06:02
West Country triathletes 1 02:31:50
Cafes Foronda Dida Kirol taldea 1 01:10:55
UNIVERSIDAD PONTIFICIA COMILLAS MADRID 1 01:37:42
DOMEÑO RUNNING 1 01:50:37
CD LOS LEONES DEL TRAIL 1 02:03:59
Varegg/Melkesyre/Fjellgeitene 1 01:44:00
BIKILA VALENCIA 1 01:18:23
C.E. LLUITA 1 01:29:25
EasyRun Raciborz 1 02:00:02
Joggingclub Waregem 1 02:12:50
Sporting Peace 1 01:49:04
Libre 1 01:13:43
Los Calavera 1 02:06:40
Restaurante victor 1 01:19:49
VIKINGS TRAIL RUNNERS - CCR ALCABIDEQUE 1 01:31:00
shotokan ryu 1 02:34:23
Bannalec Pays de Quimperlé Athlétisme 1 01:11:30
LKC 1 01:37:54
Dubs 1 02:04:25
C.A. ALCORCON 1 01:18:35
Dynamo Kharkov 1 01:29:44
C.A. El Casar 1 02:00:22
Sudbury Court Running Club 1 02:13:28
LES RATETES 1 01:49:18
CM Dements 1 01:34:09
MARATONA KLUBS 1 01:39:57
DALLE GAS RUNNING TEAM 1 01:16:08
ROS LOGÍSTICA INTEGRAL, S.L 1 02:10:12
DUURS CASTELLÓ 1 01:32:54
ADN TRAIL RUNNERS 1 01:44:21
Cherín 1 02:24:25
Upsala IF 1 01:09:39
BTSV Eintracht von 1895 e.V. 1 01:17:29
TORRENT RUNNERS 1 01:58:52
Clínica Cirugía plástica Dr. Moltó 1 02:18:12
Araujo sports team 1 01:24:07
CD Zamora Corre Adarsa 1 01:48:01
Mesoiro 1 01:38:59
Tuttobici Bottechia 1 01:57:01
C.D. BIOFRUTAL SPORT 1 02:07:42
J.A.Montcada 1 01:46:08
C.A. VILA DE BOCAIRENT 1 01:20:23
BUSTO ARSIZIO 1 02:48:29
A.S. LA FRATELLANZA 1 01:27:34
PC Sedaví 1 01:38:24
The rannas valencia 1 01:51:36
CLUB DEPORTIVO FIQUIRUNNERS 1 02:05:11
CLINICA MENORCA CAUG 1 01:02:27
Crusaders AC 1 01:19:16
PORTUGAL 1 01:30:15
3ADSL 1 01:41:53
TERESA 1 02:01:10
AUNA CONSULTORS SAVUIRTE TEAM 1 02:14:35
Dashing Whippets 1 01:49:59
Club triatlón Arabi Yecla 1 01:34:44
BENIZORRR 1 02:11:13
Zurrieq Wolves AC 1 01:12:58
C.E. SANLORIA 1 01:44:57
ATLETISMO SABOREA CUATRO CANTONES 1 01:30:31
Rhayader Runnig Club 1 02:28:04
C.A. FENT CAMI 1 01:10:28
HSOK 1 01:26:09
Fox 1 02:03:29
PROPÓSITO SALUDABLE 1 01:43:38
Ocean Triatlon 1 01:29:07
Antakiras 1 01:59:34
Triathlon Arad 1 02:11:39
Rustikbike 1 01:48:36
BARNSLEY AC 1 01:33:38
Herne Hill Harriers 1 01:15:36
Fc Schalke 04 1 01:54:01
Correndo na Viagem 1 02:09:01
MLMixRun 1 01:46:55
CLUB RUNNER '87 CASTELLANETA 1 02:21:43
SV Moslesfehn 1 01:52:27
ATLETISMO SAR VERMÚ PETRONI 1 01:07:54
USSE 1 01:24:48
Mell 1 01:36:35
Forum Corneli 1 02:01:57
C.A.PUEBLA 1 01:16:44
CAVA ONTINYENT STOCK LOGISTIC 1 01:28:00
TeamOne Diabetes Challenge 1 02:16:05
SR TEAM 1 01:35:18
T.R CENTRE TERAPÈUTIC 1 01:47:14
PEAC 1 01:32:39
Running Algete 1 01:44:06
APOLANA 1 01:52:57
Correr a gust bellreguard 1 01:25:03
Kalandseidet 1 02:02:16
HIFK 1 01:16:56
FarmasportNutrition 1 01:58:26
C.A. SAN ANTONIO 1 01:23:54
CA Ascó 1 01:35:35
ASD INGEGNERI LATINA 1 01:47:29
ESR Renault 1 01:38:32
LV Gera 1 01:56:23
Villena en Bici 1 02:07:01
Westbury Harriers 1 01:20:03
Dabrowski Team 1 01:31:17
Strongfittest Ontinyent 1 02:39:33
Stratford Upon Avon athletics club 1 01:27:11
C.A. Sporting Calvia 1 01:18:50
CMM 1 02:00:37
AC Sakalik 1 02:13:41
TT Astra Konopiste 1 01:49:33
Chafaaliagas Jerica 1 01:34:25
KAMUABU SPORTS 1 01:40:12
C.D ULTRAFONDO ALMERIA 1 01:55:03
Laufpark Stechlin 1 02:10:41
Sedentari 1 01:12:25
Kilpi Kome klub 1 01:21:46
Expresso racing 1 01:33:07
FOX RUNNERS 1 01:44:37
CWB Runner 1 02:25:23
txitxikis team 1 01:53:29
C.A. SAN PABLO 1 01:09:56
Sedentaris.cat 1 01:37:13
Valear Running Club 1 02:03:02
FloresRun 1 01:28:50
C.C. IRON SPORT 3C 1 01:59:06
Triton Runing Clkub 1 02:19:00
F 1 01:24:22
cykeln team asd 1 01:36:10
LAV Halensia 1 01:48:12
London Heathside Athletics 1 01:39:11
Befitt 1 01:57:15
Namdal løpeklubb 1 01:15:00
BAPersBw 1 02:08:32
It´s Them! 1 01:46:25
DWL Hattem 1 01:32:04
ATC 1 02:20:02
CLUB ESPORTIU ALT DE LA CREU 1 01:51:52
U_runclub21 1 02:05:29
DOLOMINGAS 1 01:36:20
C.E. TAVERNES DE LA VALLDIGNA 1 01:42:06
TRIIRON 1 02:01:29
Stockholm RC 1 01:27:38
hurtigflink LTC 1 01:34:56
TRIATLON PICASSENT 1 01:55:41
globerosrunner 1 01:13:17
FC St. Pauli Marathon 1 02:05:54
Třista60 1 01:45:07
Mou-te Running Club 1 01:30:41
Bubbleworks Run Community 1 02:30:15
Domsjö IF 1 01:50:31
ALMATO 1 02:03:45
Team Trones 1 01:59:56
Maharlika Runners 1 02:12:26
SOY FENOMENO 1 01:22:14
Saint Laurent Running 1 01:54:16
Unión Ciclista Carcaixent 1 02:09:22
ABCpure 1 02:04:10
C. A. INER DECAIL 1 01:29:32
g.s ripoli 1 02:00:16
Retiro Running 1 01:34:05
sedentaris.cat jandro 1 01:39:49
RUNFREE 1 01:16:02
BOGARRA TRAIL 1 01:54:28
Triação 1 02:09:45
LBTraining 1 01:21:27
NTNUI Rowing Warriors 1 01:32:49
Team Fabio 1 01:44:16
CRONOS (SEVILLA LA NUEVA) 1 02:24:10
SA RAVAL 1 01:25:24
GATOVA TRAIL 1 01:36:58
FASTA RUNNERS 1 01:42:55
Pro team tecnoluz 1 01:17:20
Adidas Runners Sofia 1 01:28:33
Sandefjord Løpeklubb 1 01:58:44
JP SPORT CLUB 1 01:23:59
C.A. SAN FERNANDO DE HENARES 1 01:35:53
VYKROČ 1 01:47:51
Club espíritu Capurutxo 1 01:38:52
A S La Fratellanza 1874 1 02:13:21
Strabane Triathlon Club 1 01:14:39
Capital Crew 1 02:07:30
DS Runnning 1 01:20:18
Runnyhoneys 1 02:43:56
CORREPONS 1 02:05:03
Asics team 1 01:00:39
TRAILLAB 1 01:19:06
Ibiza&Me 1 01:30:05
LV Deggendorf 1 02:13:57
Kwarta Team 1 01:49:50
Club Atletismo Azuqueca 1 01:23:00
Fjolnir 1 01:40:20
Poitiers 1 01:55:15
Team Manolo Contador 1 01:12:46
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. 1 01:33:19
Club Atletismo Villaverde 1 01:44:48
ITALIA MARATHON CLUB 1 02:27:19
Fat Old Runners Running Club 1 01:53:40
Azzurra Garbagnate Milanese 1 01:10:20
ATHLETIC CLUB NARBONNE MEDITERRANNEE 1 01:26:03
C. D Cuatro Elementos MD 1 01:37:20
TEAM ENDURANCE 1 02:03:16
CFM Granada 1 01:43:30
D.R RUNNING TEAM 1 01:17:45
BMSC 1 01:28:59
Université Paris 1 Panthéon Sorbonne 1 01:59:23
RUNNING TEAM SALINAS 1 02:11:23
ELCIA / ESL / TDR 1 01:22:01
Facultat d'Economia - UV 1 01:33:31
Athle bourgogne sud 1 01:57:50
Club deportivo ohmio 1 02:08:51
Club Esportiu Capurutxo de la Font de la Figuera 1 01:32:14
METAS TRAINING GROUP 1 02:21:24
Huy Athletic Club 1 01:52:19
Svorkmo N.O.I 1 01:24:45
PATATAS LASSA 1 01:36:30
Parkrun 1 02:01:48
Triatlon tri locost 1 01:42:22
CA Runcaf 1 01:16:34
#martinaesmiangel 1 01:27:52
RUNNERS CAPRIOLOESE 42,125 1 01:58:06
rUMErs 1 01:35:15
SUPERACIÓN 1 01:55:52
CA XILXES 1 01:13:29
AFA 1 01:45:26
Elephant Club 1 02:32:17
Aigles de Pau 1 01:16:51
C.T. Murcia-Unidata 1 01:28:04
GMCJamor 1 02:16:44
Pachamama RACE Tema by Wittedent 1 01:35:25
Emozioni sport 1 01:47:21
ELS LLOPS 1 01:38:29
CMA. LA FAIXA 1 01:56:12
Nordlicht Ausdauer-Coaching 1 01:13:51
UNIVERSIDAD DE ALICANTE 1 02:06:56
3Style 1 01:45:39
NTUI Rowing Worriors 1 01:19:58
Marin FK 1 01:31:11
RUNPADOVA 1 02:36:22
Run4Beer 1 01:27:04
BS Badalona 1 01:37:59
S. S. LAZIO ATLETICA LEGGERA 1 02:04:39
Lagarina Crus Team 1 01:18:47
DACORUM 1 02:00:32
Seguntino 1 02:13:42
BUENAVISTA ASESORES RUNNING 1 01:49:28
UNITAS BRUMATH 1 01:22:41
BIKILO RUNNING 1 01:34:16
CA Laietània 1 01:40:07
ASM PAU 1 01:54:47
CLUB ALT DE LA CREU 1 02:10:21
S.COOP ARL SD GS VILLA GUARDIA 1 01:21:41
Pozuelo Running Club 1 01:32:59
TRIALBUIXECH 1 01:53:25
Les Formiguetes 1 02:02:57
Lille Métropole Athlétisme 1 01:43:08
ADIDAS RUNNERS PRAGUE 1 01:17:32
Plus3060 1 02:18:47
Bamford1869 Nærsnes Løpeklubb 1 01:48:07
Fossum 1 01:57:06
LAURISTON RUNNERS CLUB 1 01:14:53
TRIATLON SPORT&FUN 1 02:08:08
CLUB DEPORTIVO STADIO 1 01:46:16
JA MELESSE 1 01:51:46
GDC - Corticeiras 1 02:05:22
Ales cevennes 1 01:04:00
Wigston Phoenix RC 1 01:24:26
Satystrail team 1 01:19:17
Venice Marathon Running Team 1 01:36:15
Spiridon 08 Luxembourg 1 01:42:00
Bevendean Down 1 02:01:17
Atletic Congost 1 01:23:15
PV Triathlon TG Witten 1 01:34:50
University of Portsmouth Sport and Recreation 1 01:40:38
ECB running club 1 01:55:35
ADC Tregosa 1 01:45:01
Southwark AC 1 01:19:28
Penya el cudol 1 02:29:05
KABANOSKI RUNNING CLUB 1 01:53:57
CLUB ATLETISMO ARROYOMOLINOS 1 01:10:41
TADER 1 01:26:16
DSC ENTRENAMIENTO PERSONAL 1 01:37:30
Luanvi Team 1 02:03:38
A.Elices Duatlón TEAM 1 01:43:45
Santiago Atlethic Club 1 01:18:08
C.D. CANSALIEBRES 1 01:59:46
no es precis 1 02:11:56
Pan moreno 1 01:48:46
Team Dakar Multi Sport 1 01:33:48
- Crespo Runners 1 01:15:43
SOMNIS VALÈNTÍA 1 01:54:07
Runer vimar 1 02:09:15
Club Atletismo Fuentes de Ebro 1 01:21:05
GRUP DE MUNTANYA L’ ALFORÍ 1 02:22:12
012 1 01:52:41
S/L Endurance 72 1 01:08:39
UFA 1 01:24:56
SC Huglfing 1 01:36:42
Club Multiesport Benitachell 1 02:02:04
CDE OHANA TRITORRE 1 01:42:34
ASD MICS 1 01:49:04
Erun365 1 01:33:56
Université Paris1 1 02:09:32
UA Versailles 1 01:21:19
Sport clud FUNRUNNERS 1 01:32:45
Team spagetti 1 01:44:11
JAF 1 02:23:33
RUNNER CIUTAT DE VALENCIA 1 01:53:10
CE POBLA DE FARNALS 1 01:25:12
PRO366 1 01:36:53
Inter-Grahen 1 02:02:27
ASM 1 01:42:47
TERRATRÈMOL TEAM 1 01:28:25
SMK 1 02:17:18
C.E. XAFARROQUES 1 01:35:47
Quitapenas 1 01:38:47
IZARUNNERS 1 01:56:48
C.A. LA BAÑEZA 1 01:14:28
LATERAL SPORT CLUB 1 02:07:13
CONSTRUCCIONES CÁRCOBA RIBAMONTÁN AL MAR 1 01:45:56
LA FAMILIA 1 01:20:08
Zarauzko Triatloi Elkartea 1 01:31:34
Bodø fengsel BIL 1 02:41:59
CAVA STOCK LOGISTIC 1 01:12:14
OSTEOFISIO LLOMBAI - RATOLINES TRAIL 1 01:27:18
Neiden 1 01:38:11
AleAndGlo18 1 01:41:44
ESV Lok Döbeln 1 02:00:52
CA VON HIPPEL LINDAU 1 02:14:29
Southville RC 1 01:49:39
PUPILOS DE EL CORDOBES 1 01:22:55
FITNESS SPORTS TRIATLON 1 01:55:08
POETAS MUERTOS 1 01:33:13
MES QUE TRAIL 1 01:44:45
SS LAZIO ATLETICA LEEGERA 1 02:25:52
Grup sanatori 8.0 1 01:25:56
Spiridon Frankfurt e.V. 1 01:37:18
POSCAR BARIANA 1 02:03:14
APRENDE A CORRER 1 01:17:36
Trail Running School 1 01:28:55
C.D. UNIVERSIDAD VALENCIA 1 01:59:12
TH Team 1 02:19:41
CLUB ATLETISME SANT JUST 1 01:48:18
individual 1 01:39:19
MUR I CASTELL-BLUMAQ 1 01:57:29
SAM SOCIETAT ALZIRENCA DE  MUNTANYERS 1 02:08:43
Be You Runners 1 01:20:44
JOGG'ESPOIR VIENNE BIATHLON 1 02:21:04
Correr es de Valientes 1 01:52:09
CatRunTeam 1 01:24:40
Citylauf Verein Dresden 1 01:36:28
GR REAL DE GANDIA 1 02:01:38
Spa Striders 1 01:42:14
Ballymena Runners 1 01:16:23
RM311 PUROSANGUE 1 01:57:58
A.S.D caffarella runners 1 02:15:42
Obehni Svet 1 01:50:28
Club Atletismo Campanario 1 01:23:28
C.A. FILIPPEDES 1 01:35:01
atletiekunie 1 01:40:54
Silesian Runners a spol 1 01:55:50
Dominiks Team 1 01:45:16
C.D. FILIPPEDES MORATALLA 1 01:30:46
Ealing Eagles 1 02:31:51
Netfit 1 01:10:56
Bouça Alta - Running 1 01:37:42
Flames Barcelona 1 01:50:38
Los Leones del Trail 1 02:03:59
Track&Speed 1 01:44:03
CM GR33 1 01:29:29
Sotra Sportsklubb 1 02:00:03
OVEJOS SALVAJES 1 02:12:53
MONTANEJOS RUNNERS 1 02:06:40
adidas Runners Kyiv 1 01:19:49
La Grupeta de la Ventosa 1 01:31:03
Tram Erdinger Alkoholfrei 1 02:34:58
CAMBRIDGE & COLERIDGE AC 1 01:37:55
Inspire Runners - Chichester 1 02:04:25
26MILLAS 1 01:18:38
Los Mataos Run&Bike 1 01:29:45
L'H RUNNERS 1 01:41:13
Pater 1 02:00:24
Nadderud Running Club 1 02:13:29
Tutto-bici Bottecchia 1 01:49:21
TRIVICI TEAM 1 01:34:10
San Maurizio 1 01:40:01
DK Runners Milano 1 01:16:08
Gestalgar CDM 1 01:54:40
C.A. La Valldigna 1 02:24:33
Sk Rollon 1 01:37:02
RAZ Szczecin 1 02:02:53
Spiridon/FatBetty.Run 1 01:58:55
CN BARRACUDAS 1 02:18:30
Demonios de la montaña 1 01:48:01
Trimago e. V. 1 01:38:59
Los Klekas 1 01:57:02
Indy Runners 1 01:14:47
Jadowite Chomiczki 1 02:07:47
Juventud atlética montcada 1 01:46:09
CR Ferreira de Aves 1 01:31:48
Atletic Palau Solita 1 02:48:52
ZENIT ATLEET LA MAFIA 1 01:27:35
KB Szamotuły 1 01:51:37
BLAGNAC SC 1 01:02:28
CLUB ATLETISME MARATON CREVILLENT 1 01:19:16
MARATONA MAGNANO 1 01:30:16
100% TrailMurcia 1 01:41:55
FORUS RUNNERS 1 02:01:11
DISPLAFRUIT 1 02:14:35
Club D’ESPORTS de MUNTANYA Simat 1 01:49:59
CD.Run&Fit Chiclana 1 01:34:46
CDU 1 01:40:32
PLAN A RUNNING 1 01:55:29
Pitsea Running Club 1 02:11:14
DS RUNNING CLUB 1 01:44:57
Średnia Biega 1 01:30:32
Right to Movement 1 02:28:06
TSV Eppstein 1 01:53:48
RFC BOADILLA 1 01:10:31
CDA Valmojado 1 01:26:09
JKARUN 1 01:37:26
ALBASANZ C.A 1 02:03:32
TRT MONTHEY 1 01:43:38
Ansias team 1 01:29:10
CD ANTAKIRA 1 01:59:34
Rozběháme Nelahozeves 1 01:48:37
Impola Run 1 01:22:05
OLX 1 01:33:40
EA trail 1 01:15:36
corrremon trail 1 02:09:04
RUNATICA TEAM 1 01:46:56
TRIATLON HELLIN 1 01:20:59
Sedentaris 1 01:32:26
CLUB DE CORRER PILES 1 01:52:30
Trops cueva de nerja 1 01:07:54
i 1 01:36:36
Pony Chapin Jerez 1 01:42:27
ATLETISMO NEGREIRA 1 01:16:45
Club Triatlón Caracoles Azuqueca 1 01:28:01
8:10 AM 1 01:58:11
Quijotes Triatlon 1 02:16:08
Mikkeller Running Club Moscow 1 01:47:16
BICICLETAS JUANMA 1 01:41:03
CORREMOR 1 01:44:06
C.A. MARATHON CREVILLENTE 1 01:08:50
Pontyclun Road Runners 1 01:36:50
SORBAS RUNNING 1 02:02:17
A.D Marathon 1 01:42:41
Sandefjord Løpeklubb/ Team Ingrid Kristiansen 1 01:28:17
Karidemo Club 1 01:58:27
cambridge harriers 1 01:23:55
PCT PICANYA 1 01:35:37
Mamíferos agradecidos 1 01:56:28
ESTO NO SE ACABA NUNCA!? 1 02:07:01
CA Fuensaldaña 1 01:45:45
AIRDES 1 01:20:03
Newham Essex Beagles 1 02:39:44
226ERS 1 01:12:00
LRLP 1 01:27:12
Bubble Works RC 1 01:38:06
CD TEAMRUN&GO 1 01:51:13
GALLY 1 02:04:47
Malgor 1 01:18:50
Matamon trial 1 01:29:56
Chiltern harriers AC 1 02:00:39
Club Atletismo Cervantes Alcalá 1 02:14:19
TRIATLON RIBARROJA 1 01:40:12
Crickhowell Running Club 1 02:10:47
US TALENCE 1 01:12:26
Derthona Atletica 1 01:21:47
Nocera runner folgore 1 01:33:07
MASTERPOL OPOSICIONES 1 01:44:37
C.A. RUNNING JARA 1 02:25:30
Perseklubben 1 01:25:49
Club Muntanya Alcúdia 1 01:43:18
Hamburger Laufladen 1 02:19:01
PODISTICA POMEZIA A.S.D. 1 01:36:11
ERRE ARQUITECTURA 1 01:48:12
Reetzweetje 1 01:39:11
LG Braunschweig 1 01:57:15
SSF Bonn 1 02:08:32
Sprinters 1 01:46:27
Ferrari A.S.C. 1 01:32:04
KM 1 02:20:11
Restaurante El Monte 1 01:51:53
Fondistes La Llagosta 1 02:05:34
UNIO COLOMENCA D'ATLETISME 1 01:24:34
Peralta Atlético 1 01:19:25
LA PEDRERA 1 01:42:07
TurmaClub 1 02:15:20
CECA ANTELLA 1 01:23:23
DDS RUNNERS 1 01:34:58
ONCE 1 01:55:41
Club atletismo Nogalte 1 01:13:17
Tartarugas 1 02:05:57
TEAM RUNNING CONSEIL x NEW BALANCE 1 01:30:42
Running Trčanje Maglaj 1 02:30:17
AS MONACO ATHLETISME 1 01:10:50
proathlete.at 1 01:26:23
FUNDACIÓN GESMED 1 01:50:31
CoreStix Germany 1 02:03:46
Gepard 1 01:18:15
VANDEL RUNNING CLUB MADRID 1 01:29:17
C.C. A PEU PLA 1 01:59:58
Cass Soneja 1 02:12:26
BKČS 1 01:48:58
TRIATLÓN TIRO PICHON ELCHE 1 01:22:16
LOMBIS 1 01:33:54
TRIMAD 1 01:39:39
Ria Ferrol - Concepción Arenal 1 01:15:50
Tuercelindes 1 02:09:23
CYKELN 1 01:26:48
Bol d'Airbus 1 01:37:51
BETRAINING FOENER 1 01:50:44
Biegajacy Swidnik 1 02:04:15
CD OLIMPO 1 01:29:33
Les Big Mecs 1 02:00:18
AV Spirit 1 02:13:09
Aguaviva 1 01:49:12
LLG-Wonnegau 1 01:34:06
Claremont Road Runners 1 01:54:29
Caracóis de Pedra 1 01:21:30
Cheltenham Running Club 1 01:32:51
Chei Dala Mandorla Lestans 1 01:44:18
Große Meister e.V. 1 02:24:11
Genzano Marathon 1 01:53:15
CD RUN & WALK ILLESCAS 1 01:25:24
CLUB MARATHON CARTAGENA 1 01:36:58
Fuenmijas 1 02:02:41
Birmingham running athletics and triathlon club 1 01:42:55
C.A decail 1 01:17:21
AMISTAT FISIOPLANET 1 01:28:34
Cuellar Stone Running Team 1 01:58:45
Club Atletic Running 1 02:17:54
fidal 1 01:47:52
kilometro@kilometro 1 02:13:22
Club Atletisme Porreres 1 01:14:40
GPV VIRGILIANO 1 02:07:31
hummerboxmenorca 1 01:46:01
Svorkmo / NOI 1 01:20:18
GUADASSUAR MASKOKOTAS 1 02:44:31
Hayle Runners 1 02:05:03
Clube Olimpico de Oeiras 1 01:30:06
ACQUAeNER 1 01:41:50
Berlin Runner Boys 1 02:01:03
URBAN RUN ADDICTION 1 02:13:58
RO2 Sport 1 01:34:36
C.A . SAN CLEMENTE 1 01:40:21
Volvie Running team 1 03:15:14
AJETO GLASSWORKS 1 01:55:20
C.A.Nogalte -Hogar Pto. Lumbreras 1 01:12:53
COMIL VALENCIA Y CASTELLON 1 01:21:56
Grava SK 1 01:33:19
SBR ELDA PARATRIATLON 1 01:44:48
Saxon Shore Striders 1 02:27:20
Skegness & district Running club 1 01:53:42
Atletismo Fuenlabrada 1 01:10:23
CORREMONTES.COM 1 01:37:21
Spiridon08 Letzebuerg 1 02:03:19
CUTriC 1 01:29:00
Spaguetti team 1 01:33:32
Ginásio Club de Bragança 1 01:39:23
vents de muntanya 1 01:57:50
LG Nord Berlin 1 02:08:53
C.A. EL HERRUMBLAR 1 01:46:48
Giffnock North 1 01:20:52
Vilaruners 1 01:32:17
Libertas Atletica 88 Acerra 1 02:21:27
Waco 1 01:07:02
aletismo fuenlabrada 1 01:36:30
MI META 42K 1 02:01:51
iRun Assessoria 1 01:42:22
pamplona atletico 1 01:16:35
BLUE SUMER 1 01:58:07
Finch Coasters 1 02:15:50
CE L’Escala 1 01:23:37
Drinkteam 1 01:35:15
TRY2TRI 1 01:55:57
CIMA PAYS D'AURAY 1 01:13:30
C. E. QUATRE GATS 1 02:06:34
MSV TRIPOINT 1 01:45:27
C.A. SATURNO 1 01:19:45
LOS BROKUS 1 01:30:54
Sportverein Haßmersheim 1 02:32:21
C.A. CAMPILLO DE ALTOBUEY 1 02:02:04
It's Them! 1 01:58:23
ELS LLEONS DEL GRAU 1 02:16:46
Club Atletismo Pravia 1 01:23:51
CLUB DEPORTIVO JACQUELINE MARTÍN RUNNING TEAM 1 01:35:26
Grup d' muntanya l'alfori 1 01:56:12
ES VERROS DE SES SALINES 1 01:45:39
club natacion patacona 1 02:37:00
Pomjeannais basket club 1 01:27:06
BuffCo 1 01:51:05
Matet 1 02:04:40
ASD PASSO CAPPONI 1 01:41:27
Slagelse motions klub 1 02:00:34
Trinoulas 1 02:13:43
Buenavista Asesores 1 01:49:29
Rarunning 1 01:22:42
JAB triatlón Helios 1 01:16:18
Slow 1 01:54:52
C.D. AGUAVIVA 1 02:10:22
Founders Running Club 1 01:21:41
C.A. PEUS LLEUGERS 1 01:33:00
Redway Runners 1 01:44:33
JCW 1 02:25:01
Erun365/OnTime 1 01:53:26
A.S.D. DAUNIA RUNNING 1 01:09:46
TALLERES ZAMORANO 1 01:37:09
MarathonPlus 1 02:02:58
Děčín 1 01:17:32
Toscal Running 1 01:28:47
Tion 1 01:59:02
LG Wechselzone 1 02:18:51
C.M.A. LA FAIXA 1 01:24:19
ICM Prague 1 01:36:08
PenFox 1 01:48:07
Mandagsklubben 1 01:39:06
Sudactiu 1 01:57:07
RRUNNING BASSIN D'ARCACHON 1 01:46:19
Racing León 1 01:20:32
Jardinería Hnos. Cuadros 1 01:31:57
TTWeesp 1 01:51:47
CT.M1 SALINAS CAR 1 01:19:18
Hard Lines Running Club 1 01:36:16
CAX- Gsport 1 01:30:25
Ruesselsheimer Huette 1 01:42:00
Valencianimals 1 02:01:21
London Frontrunners 1 02:15:06
A.A. MORATALAZ 1 01:23:15
Family 1 01:34:52
Alt de la creu vallada 1 01:55:35
La Perrera de Rota 1 01:30:39
BMJ 1 01:53:57
maskarell.org 1 01:10:43
FONDISTES BLANES 1 01:26:17
READAPTAT 1 01:37:31
UNION PERPIGNAN ATHLE 66 1 02:03:42
XEYE ATLETISMO TALDEA 1 01:43:45
polideportivo getafe 1 01:18:09
AD TRIATLON ECOSPORT ALCOBENDAS 1 01:29:13
POLISPORTIVA STELLA ALPINA 1 01:59:47
TRIMAX 1 01:33:50
C.A. VALLE DE AYORA 1 01:15:45
marathon alcaudete 1 01:54:07
Libélulas Negras 1 02:09:15
Club Esportiu Cerdanyola Atletisme i Triatló 1 01:52:43
Baixens Triathlon Club 1 01:36:47
Vimar 1 02:12:54
E-RUN 365 1 01:49:05
KAMUABUSPORTS 1 01:33:56
BOULIAC SPORT PLAISIRS 1 01:15:55
DANUBE RUNNERS 1 01:54:22
ZURRIEQ WOLVES 1 01:21:19
CNG Running Team 1 01:32:45
Ballydrain Harriers 1 01:44:11
Runners Lab 1 02:23:38
Hansa Rostock 1 01:53:11
Run adiccion castellon 1 01:36:54
C.A. BENIJOFAR 1 01:42:48
Southville running club 1 01:17:15
MASTER GYM ALMANSA 1 01:58:40
CD La Zancada de Torredonjimeno 1 02:17:20
Los Jabalis 1 01:23:58
Moutesport 1 01:35:49
LydiardSv 1 01:47:46
LOS MOATROS 1 01:38:48
Dorking Mole Valley Athletics Club 1 01:56:49
Stade Rodez Athlétisme 1 01:14:28
INFICANT VILLA DE NOJA 1 01:45:56
361Europe 1 02:42:05
C.A. ADA CALVIA 1 01:12:16
San Pio X Runners 1 01:38:13
CD Areias de São João 1 01:51:23
Club deportivo demonios de la montaña 1 02:04:57
CD La Vara Trail Club 1 01:30:00
C.D.MUNTANYA I ESCALA L,ARGELAGA 1 01:41:44
San Domenico Running Club 1 02:00:56
Holme Pierrepont Running Club 1 02:14:30
A las avestruces y volver 1 01:49:40
Foulée pelissannaises 1 02:11:00
C.A. OROEL EL CISNE 1 01:12:39
Club Erbali fe 1 01:21:50
Tiriti 1 02:26:23
Club Maraton Vegas Altas 1 01:53:34
Lidingo 1 01:25:58
C.A. LOS MONTESINOS 1 01:37:18
First runs 1 02:03:14
Silesian runners a spol. 1 01:43:28
A Caridá atletismo 1 01:17:39
TRIYAIZA 1 01:48:18
CORRESOLIDARIS 1 01:21:58
Trecus Domingo Alonso La Palma 1 01:33:25
Esl pierres-benite 1 01:15:09
C.D. RUNNING ALBACETE 1 02:08:44
A.D. CBCM 1 01:46:40
Club d'Atletisme Sedentari.cat 1 01:20:44
Team SALZschmie.de 1 02:21:04
Team Sport Ruscher 1 01:52:09
Essenciarun 1 01:24:41
Poissy Triathlon 1 01:36:28
Tean Carlos alcalá 1 02:01:40
Sunset runners 1 01:42:15
C.D. TRAGALEGUAS BURGOS 1 01:16:25
platges de moncofa 1 01:27:47
Prittlbach Runners 1 02:15:42
ANAKONA 1 01:50:28
ASD.POD.CAROSINO 1 01:23:30
Correcaminos 3.0 Aceite Moral Oro 1 01:40:55
Mindangos Running 1 01:55:50
Ce deporruners 1 01:45:20
PR TRI TEAM 1 01:19:37
RunCzech 1 02:32:05
DIR 1 01:37:43
Corriendo tranquilos 1 01:50:38
ABSOLUT RUNNERS 1 02:00:05
Bike + Run Salzburg 1 01:56:09
G2A 1 02:06:46
Umara Sports Club 1 01:45:31
Bikila Canarias 1 01:19:52
ilanzarote.net 1 01:31:09
IND 1 02:35:15
Egger Biskupiec biega 1 01:37:57
Keswick AC 1 01:50:55
Club Marathon Mallorca 1 02:04:26
Bicharrakos 1 02:00:25
Corro ergo sum runners 1 02:13:33
CDASJ 1 01:49:24
Los Pathers 1 01:34:10
BeAqualia 1 01:40:01
El Solivo 1 01:16:08
Sport Running Club 1 01:21:35
Kuchynské bobre 1 01:44:23
Ringhals Marathon Klub 1 02:24:39
TRIATLON ANFIBIOS ALMAZORA 1 01:53:23
SEOANE PANPIN 1 01:09:41
Fleet and Crookham AC 1 01:25:37
TRIATLON ALTO PALANCIA 1 01:37:03
Fordy Runs 1 02:02:54
TEAM4SPORT 1 01:43:04
Bairro dos Anjos 1 01:28:42
Fundación Amigos de los Mayores 1 01:58:57
Denontzat 1 01:24:12
Club Maratón Cáceres 1 01:36:03
Unión Atlética La Rioja 1 01:38:59
CD ATLETISMO GRANADA JOVEN 1 01:57:02
C.A. GANDIA-ALPESA 1 01:14:47
S.V. Sportlust 1 02:07:48
TRAINNIG OSCAR 1 01:20:25
Cidade de Lugo-Fluvial 1 01:31:48
Up and Running 1 02:50:57
Clup atletismo atzeneta 1 01:51:38
Runners Helios 1 02:05:16
Vicky Foods Athletics 1 01:02:51
ADSevilla 1 01:19:16
MIM UW 1 01:41:56
Cuellar Stone Running 1 02:01:14
Ángela sports club 1 02:14:39
Club Atletisme Valls d'Andorra (CAVA) 1 01:50:00
P&G runner club 1 01:23:11
mind2motion 1 01:40:34
Panathinaikos 1 01:55:29
IRONWILL 1 01:12:59
S.D.Correcaminos 1 01:44:58
Border Harriers & AC 1 01:30:33
BELGRADE RUNNING CLUB 1 02:28:13
Petit Comité Sport Team 1 01:53:48
O Mundo da Corrid 1 01:26:13
C.A. TRASPASA LIMITES 1 02:03:33
RUBICOM 1 01:59:37
Metropolitan police AC 1 02:11:45
BE RUNNER MY FRIEND 1 01:48:38
S/L AC NARBONNE MEDITERRANEE 1 01:22:05
Trivici 1 01:33:42
CASASIMARRO ATLETISMO-TRIATLON 1 01:39:28
PODISTICA TORINO 1 01:15:37
BENIRUNNING 1 01:54:01
Runners club Arganzuela 1 02:09:04
Lenola Runners 1 01:46:56
CEME 1 02:22:02
LT TV Schwanewede 1 01:52:34
Tu Ves Tirant 1 01:24:52
HDRL 1 01:36:38
Xocainet Trail 1 02:02:02
Ayala Runing 1 01:16:47
A.C.D. ELS TROTERS 1 01:58:14
MFK running 1 02:16:14
C.A. A 4 PELAT 1 01:35:19
iRunSPB 1 01:41:03
NO NAME CREW BARCELONA 1 01:32:41
Ardee and District AC 1 02:23:05
C.A. CENIZATE 1 01:53:00
G.S.A. Cometa 1 01:36:51
VAK 1 02:02:18
Redcar Triathlon Club 1 01:42:42
Gladiators 1 01:16:59
ATAUD RUNNING CLUB PERÚ 1 01:28:18
Tilburg Road Runners 1 01:58:30
Club Kampamento base 1 02:17:03
Montpellier StaRT Running 1 01:23:55
colrunners 1 01:35:41
Marraner 1 01:47:35
NALISA 1 01:56:32
LSF Münster 1 01:14:14
Farsley Flyers 1 01:45:48
Puma 1 02:39:51
team bowie 1 01:12:04
ATLETICA PAVESE 1 01:27:14
LA TORRE CORRE 1 02:04:48
Truekerun 1 01:29:57
CLUB TRIBANDA TRIATLÓ 1 02:14:21
C.A. Distance doesn't matter 1 01:49:36
UNION TRIATLON BENIDORM 1 01:34:28
Atletica V.C.A. Milano 1 01:40:13
Strindheim 1 01:55:04
Run04 Atletismo 1 02:10:49
ACLO 1 01:12:26
Clos Pons Thai Runners 1 01:44:37
Dorset Sole Sisters 1 02:25:36
Ealing, Southall and Middlesex AC 1 01:09:57
Running Cabanes 1 01:25:50
KTK 86 1 01:37:13
COSTA CALIDA BIKE RUNNERS 1 02:03:03
GRUP DE CORRER MUSEROS 1 01:43:19
Soderasens fk 1 02:19:04
Clube Futebol Os Belenenses 1 01:48:13
Pretoria Marathon 1 02:08:33
Team mosjon 1 01:46:28
CLUB TRIATLON LORCA 1 01:20:42
Athletic family 1 02:20:11
Ulvsunda Fastest 1 01:51:56
Club Enginyers 68 1 02:05:34
Equipo nacional Costa de Marfil 1 01:05:26
CLUB ESPORTIU LGTBI+ SAMARUCS 1 01:36:20
Heistad Løpeklubb / EY 1 01:42:10
ARIGATO INVESTMENT 1 02:15:32
Holme Pierpont 1 01:34:59
PB:Running 1 01:40:47
C.D. ROPE CHERA 1 01:55:46
Fougères 1 01:13:19
Sa-Sa 1 02:05:58
Accrington road runners 1 01:19:34
Corre tu Maraton 1 01:30:43
Passe Vitjes 1 02:30:23
C.D. CORREAYO SPAR TENERIFE 1 01:10:50
CT M1 SALINAS CAR 1 01:26:24
ALHAMA COYM 1 01:50:32
CORREADICCTES 1 02:03:48
South West Road Runners 1 01:43:58
CA Noulas 1 01:18:15
VICIBAIKERS 1 01:29:18
Joel59 Run Club 1 02:12:39
AS Aix-Les-Bains 1 01:48:59
JA Montfort le Gesnois 1 01:33:54
Kesselläufer 1 01:39:39
SPIRIDON FRANKFURT 1 01:54:19
Logo 1 02:09:24
Dovydko Running Club 1 01:30:56
Tehodora 1 02:32:33
City of Stoke AC 1 01:11:18
KBD 1 01:26:49
ATLETISMO ABARÁN 1 01:37:52
Club triatlón Tesoro Villena 1 01:50:44
SIMPLEMENTE RUNNERS 1 02:04:19
C.A. BAIX MAESTRAT 1 01:18:31
La aventura 1 01:41:09
69 PULSACIONS 1 02:13:11
C.A sendoa 1 01:34:06
Benecid 1 01:39:52
Club Natación Teruel Triatlon 1 01:16:04
8 Mollinas 1 02:09:49
Això està pagat 1 01:44:18
Los Tochos 1 02:24:15
Vuit Climbing club 1 01:53:18
C. M Kamikazes gang 1 01:25:24
PODISTICA VALLE GRANA 1 01:36:58
Boluda corporación marítima 1 02:02:42
LCN21 1 01:42:57
Zösport 1 01:28:36
StartDnipro 1 01:58:46
K’RUNNERS 1 02:17:58
Silicon Valley Track Club 1 01:24:00
MARISTAS VALENCIA RUNNING CLUB 1 01:35:55
La Barria 1 01:47:52
DUDYCZ run 1 01:38:54
TRAIL CER LA SENIA 1 01:14:43
Tricenter 1 02:07:31
Green Garden Portal 1 02:45:48
BIKILA RUN WITH ME IVAN GALÁN 1 01:27:34
SOFTIME 1 01:38:19
Pacefit Assessoria Esportiva 1 01:51:33
Monross 1 01:19:09
Kabanoski Running Team 1 01:30:08
Els Mangantes Sports Team 1 01:41:51
Let‘s Run Bremen 1 02:01:03
Atletiekvereniging DES 1 02:14:01
CD CHAFAALIAGAS JERICA 1 01:49:58
RIF Running 1 01:55:21
A.S.D. RUNNERS BERGAMO 1 02:11:10
CAO NAVIA 1 01:12:53
Excusas 1 01:21:56
C.N. CALDES 1 01:33:19
Hiriburuko Ainara 1 01:44:49
Viseu 360 1 02:27:43
BIKINEROS 1 01:53:43
Run and freedom 1 01:10:24
Superatesport 1 01:37:21
Maly pieninsky maraton 1 01:43:31
Running academy Olomouc 1 01:17:47
Tribu MuniHumana 1 01:29:02
Gallos team 1 01:59:28
SHURRUNNERS 1 01:48:31
CD UNIÓN ATLETAS ALMERÍA 1 01:22:02
Lauftreffe Hohenholte 1 01:39:23
C.E. TRIATLO PICORNELL 1 01:57:51
Superhalfs 1 02:08:54
club artesones de cenizate 1 01:46:48
Loopreizen 1 02:21:30
JKARUN IR 1 02:01:52
AMICS DEL CLOT DE BURRINA 1 01:42:23
Glasgow Triathlon Club 1 01:27:56
CANARY RUN 1 01:58:07
ITALIANA RUNNING 1 02:15:51
Běh Kladno 1 01:47:07
TEAM TRONK 1 01:55:59
runytri 1 02:06:36
IL Heming 1 01:19:47
Löparklubb Gubbängen 1 02:02:05
North Belfast Harriers 1 01:42:38
Denver Metro Racing 1 01:28:06
indiesroad 1 01:58:25
Pressuposto Veloz 1 01:23:51
ASD running Conegliano Portogruaro 1 01:35:31
TCI CUTTING 1 01:47:23
C.A. ELS OLIVEROS 1 01:38:30
CTTeam CalicantoTrailTeam 1 01:56:18
Conalsu 1 02:06:57
Btt Requena 1 01:45:40
Talavera Training 1 01:19:59
KAVR 1 01:31:13
CDF Runners 1 02:37:30
PILOÑA DEPORTE 1 01:11:51
Agustinos Valencia 1 01:18:48
Parkrun Kraeherwald 1 01:29:52
Cespartans 1 01:41:28
C.A. LA CAÑADA - LA RODA 1 02:00:34
FALLA AVENIDA DEL OESTE 1 02:13:48
Cano boluda 1 01:49:30
Patukos Tim Ranin 1 01:40:09
VK Running Club 1 01:54:54
C.D Tritortugas Quart 1 02:10:22
Team Sport Matera 1 01:21:42
CN CALDES 1 01:33:02
mozes.tito 1 02:25:15
Bugallas Pazos 1 01:53:27
Bacterios runners team 1 01:25:41
Ò P'RA PONCHA! 1 01:37:11
ALBORAYA MOUNTAIN TEAM 1 02:02:58
Biorunning 1 01:43:11
C.A. ESPAÑOL MORVEDRE (CAEM) 1 01:17:32
Pendle Triathlon Club 1 01:28:48
dentalCARE 1 02:18:57
G.S.A. Valsesia 1 01:36:08
RUNNERS CANYADA 1 01:48:09
GERMANOR 1 01:39:07
Verona Runner Together Free 1 02:08:15
SA Run Assessoria Esportiva 1 01:46:19
CINCO COLINAS 1 01:20:33
TSV Otterndorf 1 01:31:57
LOS TRIVIÑOS 1 02:19:44
Brumariada 1 01:51:49
Sherpartanos 1 02:05:24
Dundrum South Dublin AC 1 01:04:52
CMA LA FAIXA 1 01:24:28
CLUB TRIATLON BADIA DEL VALLES 1 01:42:01
Running clan Madrid 1 02:01:21
Ecofitness 1 02:15:08
Los Rebecos de Guadarrama 1 01:50:10
Club atletismo trials 1 01:23:16
CITCOM 1 01:40:40
innova team 1 01:55:36
Dolmen Athletics 1 02:05:43
Subindo ritmo!!! 1 01:45:02
LOS QUINTOS DE HIGUERAS 1 01:19:30
ASD GIANNONERUNNING 1 01:30:40
Dragons Running Club (Sale) 1 02:29:14
RUN 21 1 01:53:57
Dakansa 1 01:10:43
Suresnes passion Athlé marathon 1 01:37:32
Run Martínez 1 02:03:43
PUERTO CRUZ REALEJOS 1 01:43:47
ACLO/TRAKKS 1 01:18:09
Atletismo Las Rozas 1 01:59:47
Esprit Run 1 02:12:09
Corrida Perfeita 1 01:48:48
UNIÓ COLOMENCA D’ATLETISME 1 01:39:34
TARONGETES 1 02:09:18
Grup de muntanya l’Alforí 1 01:21:06
ENTRENACONANDRE 1 01:32:35
Club fondistes Sant Feliu 1 01:44:04
AcTion 1 02:22:25
Climax 1 01:52:43
Krajkova 1 02:12:58
C.T HURACÁN PUERTO SAGUNTO 1 01:33:58
Retiro Triatlon 1 01:39:44
ÁNGELA CYCLING&SPORTS CLUB 1 01:54:27
Tion48.nl 1 02:09:39
Boalloy RC 1 01:21:19
NotFast 1 01:44:12
Club trotadores 1 01:53:12
C.N. Mataró 1 01:09:08
Belugas On Exercise Running Club 1 01:36:55
Carpincho Running 1 02:02:34
DLRG Bassum 1 01:42:50
C.T.CARAVACA-ORTODENT 1 01:17:17
TRAIL EMPORDÀ 1 01:28:30
Běžecký klub České spořitelny 1 01:58:41
CAMPANAR EXPERIENCE 1 02:17:43
GECI RUNNING ALBACETE 1 01:35:50
Athlétic Club Narbonne Méditerranée 1 01:47:47
MODAS RUVI 1 01:38:49
C.D. LANCHACABRERA 1 01:56:53
CD La Purisima 1 01:14:34
Rimrose Runners 1 02:07:15
San Juan de la Carrera 1 01:45:56
ATLÈTIC CARRAPOSA 1 01:31:37
Snap Team 1 02:42:05
Entente Poitiers Athle 86 1 01:12:21
TEAM CASAS PARA TODOSO 1 01:51:24
CLUB ATLETISMO CORRELIGERO CUENCA 1 02:04:58
Triabanyeres 1 01:18:59
OCP-Group 1 01:30:02
Trizer diksmuide 1 01:41:46
IM Team 1 02:00:57
5dedos Valencia 1 02:13:53
Hastings Runners 1 01:49:42
ACNM Narbonne 1 01:34:32
CORRIENDO X PALENCIA 1 01:55:09
Treiningrey 1 01:12:39
ATM SERVICIOS DEPORTIVOS 1 01:33:14
Club Trail Running Girona 1 01:44:46
asd smart runners 1 02:26:37
RUN WITH ME MURCIA 1 01:53:35
Club Multiesport el Castellet 1 02:03:14
Beer Runners Barcelona 1 01:43:29
C.D. LA CABRA AL MONTE RAFELGUARAF 1 01:28:56
PENYA D´ATLETISME MISLATA 1 01:59:20
PURA VIDA CORREDORS 1 01:48:19
Club Esportiu Fun Runners 1 01:22:00
TRIATLO SANTA EULARIA 1 01:39:20
THIRD LAKE 1 02:08:44
Phantoms Madrid 1 01:32:12
CE Alt de la Creu 1 02:21:05
LaufzeitSTR 1 01:52:13
Jiskra Zruc nad Sazavou 1 01:24:42
A.S.D. AMATORI PODISMO BENEVENTO 1 01:36:28
TUTIRA! 1 02:01:42
Club atletismo Cieza 1 01:16:27
C.M. DESERT AMUNT 1 01:27:48
PANTHER ATHLETICS 1 01:57:59
Club Esportiu Garraf Runners 1 02:15:43
DONES MATINERES LES PRIMERES 1 01:50:28
LT Schweich 1 01:23:30
JuliaTeam 1 01:55:51
STILE LIBERO I CICLOPI 1 01:45:22
ATMOSFERA SPORT FAUBEL 1 01:19:40
Hardloop vereniging Beuningen 1 02:32:06
C.A. BADAJOZ 1 01:11:01
5kmrun 1 01:37:43
Team Fisio Monasterio 1 01:50:39
ORBA MULTIESPORT 1 02:04:01
ROOTS CENTER 1 02:00:07
Lliswerry Runners 1 01:47:18
David Lloyd La Finca 1 01:56:09
Reinosa Running 1 01:13:46
Gfd running 1 02:06:48
TARRAGONA FONDISTES 1 01:45:31
Club Deportivo Jacquelinne Martín Running Team 1 01:19:54
Terrabiketours 1 01:31:09
RPG'S 1 02:36:05
Malabar Merida 1 01:11:32
Burjassot Tri&Bike Óptica Savis 1 01:27:02
Brattås CK 1 01:37:57
FASTTRIATLON 1 01:50:57
Soc. Reale Mutua Ass.ni 1 02:04:29
C.M VISTABELLA 1 01:18:41
ACHO RUNNERS 1 01:29:48
The In-Laws 1 02:00:25
TATRI 1 02:13:35
PERSONAL RUNNING 1 01:49:24
Correr por Miranda 1 01:22:36
FUTIN VILLACONEJOS 1 01:34:13
S.C. Trail Runners Titaguas 1 01:40:02
Grup Running Almoines 1 01:16:11
BEGACH 1 01:54:44
Wimborne Athletic Club 1 02:10:17
Fartleck sport 1 01:21:37
ADH Benasque 1 01:44:24
JMT MOL VZW 1 02:24:45
loopgroep Sneek /IJlst 1 01:53:24
SOAR 1 01:09:43
IMD 1 01:25:37
MISJUEVES 1 01:37:05
BWRC 1 01:43:05
Atletismo Bilbao 1 01:17:30
C.D. GAMO MOTILLA 1 01:58:58
ME3 1 01:57:02
Nordseeläufter 1 02:07:48
TRIATLO ONTINYENT 1 01:46:12
C.A. AGULLENT 1 01:27:37
Sara's running club 1 01:51:39
Graneres trail 1 02:05:19
Leeds City AC 1 01:03:45
Los chichos forever 1 01:19:16
F45 1 01:36:12
SVRNM 1 02:14:55
Sylvain 1 01:34:47
Running clan 1 01:55:30
GMADRIDSPORTS 1 01:44:58
AK AS023 1 01:19:26
Ashi Team 1 01:30:33
Dreamfit Vallecas 1 01:53:50
MARATÓN CASAR 1 01:10:34
Centro de Atletismo do Porto 1 01:26:13
CECANTELLA-FRUTAS TONO-ALEJANDRO SANZ 1 01:37:28
Lasansi 1 02:03:33
Club Ciclista Camporrobles 1 01:43:40
Atletismo Moralzarzal 1 01:29:11
Jackpot Racing 1 02:11:47
Soc Turis Natació 1 01:48:40
Madrugas de Almeirim 1 01:22:06
LEVANTINA DE PESAJE 1 01:33:44
CLUB ATLETISMO SURESTE 1 01:15:39
PhysioSport Ixelles 1 01:54:02
PRIMAL BOX 1 02:09:10
resin 1 01:32:27
Leadies Team running mataro 1 02:22:03
St Albans Striders 1 01:52:34
A.A. MOSTOLES 1 01:24:54
TRIATLON VALDEBEBAS 1 02:02:03
BRIDGERUNNERS Düsseldorf 1 01:16:47
CLUB TRAIL RUNNING ALICANTE 1 01:28:03
Run&Win(e) 1 01:58:15
Vinos Mahora 1 02:16:19
CHIRUCA - LA RIOJA 1 01:23:48
2600TR 1 01:35:19
Bsp 1 01:54:19
Jaira trail 1 02:09:25
Cap i cames trail running 1 01:32:42
Huddinge AIS 1 01:44:07
Inveloces 1 02:23:14
Oguz 1 01:53:03
AC NARBONNE MEDITERRANEE 1 01:08:55
C.D.T. Resistencia T3 1 01:25:07
Caerphilly Tri-ers 1 01:36:51
Indies Road 1 01:42:44
SIK80 1 01:17:03
C.A SAN BARTOLOMÉ 1 01:28:20
A.S.L. LA ROBERTSAU 1 01:58:31
Wreake & Soar Valley AC 1 02:17:05
EUIPO 1 01:35:41
Gacelas.A 1 01:38:39
London Fields Triathlon Club 1 01:56:33
BRIPAC 1 01:14:15
La aventura running club 1 01:45:48
AMATORI ATLETICA CASORATE 1 01:12:06
Courir à Morieres 1 01:27:15
Gutaci prasine 1 01:38:09
Manchester triathlon club 1 01:51:15
RV Kranenbroek 1 02:04:48
soo 1 01:29:57
SERVIENTRADAS 1 02:00:43
Tromsø havpadleklubb 1 02:14:21
La Taché 1 01:49:37
ASD 3’30” TEAm 1 01:34:28
Super Mario Run 1 01:40:15
UEU 1 01:55:04
Staminup 1 02:10:49
Runners de l'horta castellar oliveral 1 01:21:48
Club Atlètic Espluguí 1 01:33:09
ELEPHANT IN THE ROOM 1 01:44:39
PEÑA RUNNERS CALLES 1 02:25:42
Real Club Celta 1 01:09:58
Lübecker SC 1 02:03:06
MIBOXCROSSFIT 1 01:43:19
Triavila 1 01:17:35
Vallensbaek Pain & Gain 1 01:59:10
MARATONA CLUBE DE PORTUGAL 1 02:19:06
Komando Puçol 1 01:24:24
CLUB WATERPOLO SANT JOSEP 1 01:39:15
Club Atletismo Alkantara 1 01:57:22
Edinburgh Athletic Club 1 01:15:02
ABRYS TEAM 1 02:08:33
UFA/Hoka 1 01:20:43
BIMI RUNNERS 1 01:32:07
RunningSeguro 1 02:20:35
GE Serralada 1 02:05:34
Grand Angoulême Athlétisme 1 01:05:28
Uppsala löparklubb 1 01:36:21
Erdinger Aktiv Team / Borbecker Raketen 1 02:15:36
CEM LES LLEBRES DE MURO 1 01:50:22
UISP GROSSETO 1 01:34:59
JCH RUNNING 1 01:55:46
CLUB TENNIS TARRAGONA 1 02:05:59
A1 Runners 1 01:30:44
Tritones del pardo 1 02:30:30
Atleta 97 clínica del pie luengo 1 01:26:25
Corre o muere 1 01:37:40
Alhamacoym 1 01:50:32
C.A. CUEVAS DE NERJA 1 01:43:58
Tartarugas Velozes 1 01:29:18
City of Lisburn 1 02:12:42
Club Funrunners 1 01:48:59
Cub atletisme ontinyent 1 01:22:17
A.D. TRINUM SPORT 1 01:33:55
Hobby Marathon Catanzaro 1 01:19:47
NBRO RUNNING 1 01:30:58
PecaRun 1 02:32:35
C.A. SURESTE 1 01:11:22
UCO -LOS CALIFAS 1 01:26:51
OLYMPUS 1 01:37:52
Paidos 1 02:04:21
Socarrat 1 01:18:33
GUIXA ESPORT 1 01:29:39
X SOLID 1 02:00:19
Runnerslab 1 02:13:12
RLM Molinos 1 01:49:14
club atletismo ciudad de mula 1 01:22:31
ESSPO 1 01:34:07
Dave Bradshaw Running 1 01:39:53
Tú no pares 1 01:44:19
CLUB POZO NORTE 1 02:24:20
C.A. SANTA POLA 1 01:53:18
C.D. SOLORUNNERS 1 01:36:59
A.S.D. ATL. VILLA GUGLIELMI 1 01:42:58
C.A.ABENOJAR 1 01:17:21
C.A.CAMBADOS SEG- NOVAL 1 01:58:47
ACRA 1 02:18:01
AC OPWIJK 1 01:35:56
TuS Kreuzweingarten-Rheder 1 01:47:57
A.S.D. RUNNER VARESE 1 01:56:58
100 Limites 1 02:07:32
Runnin926 1 01:46:03
G.D.Biobikefitting 1 01:31:46
ORTICA TEAM 1 02:45:58
BCI CABEXIA-ELYREN 1 01:27:34
Kovalcuk_team 1 01:38:21
MAXPROG 1 01:51:33
Aviatiei Run Team 1 02:05:06
Runners'lab Athletics Team 1 01:02:08
COSECHA DEL 87 running 1 01:41:51
A.S.D. Esercito Cecchignola 1 02:14:03
FUCO TEAM 1 01:49:58
Martina es mi ángel 1 01:23:05
Tilak Nagar Running Club 1 01:34:40
PEÑAFIEL 1 01:40:23
Cadence NI 1 01:55:22
Atletica Vis Abano 1 02:11:12
AV Oss'78 1 01:12:55
ASD TEAM SPORT MATERA 1 01:21:57
Grup d'Aventura Foios 1 01:44:52
Club Triatlón Perlas Colmenar Viejo 1 01:10:25
PUC Triathlon 1 01:37:23
Wyklusacky tyjatr Frydlant 1 02:03:24
CD GRANADA X EL RUNNING 1 01:43:32
SK Vidar 1 01:17:56
Amigos do Atletismo de Mafra 1 01:29:06
Atletica Luras 1 01:59:29
ESM 1 02:11:24
Fisioyoga Valencia Running Team 1 01:22:03
CLUB MARATON CASAR DE CACERES 1 01:39:26
AV Waterweg 1 01:15:30
l 1 02:08:59
IMPALA RUNNING 1 01:46:48
CD Team Run&go 1 01:24:47
C.A. LA MANGA 1 02:01:53
Running en sirio 1 01:42:24
G.S.A. COMETA ASD 1 01:27:56
Ania 1 02:15:53
mtv münchen von 1879 e.v 1 01:35:16
FLOS 1 01:47:12
Santjorunners 1 01:41:00
A.A. PUERTA BISAGRA 1 01:56:00
HAAG ATLETIEK 1 01:13:31
IG: @helga_the_tesla 1 02:06:37
Wild Team Triathlon 1 01:45:28
Dundrum South Dublin 1 02:02:06
Paramorunners 1 01:16:55
CDM ENCALAMBRADXS TEAM 1 01:28:08
Club Deportivo El Costeron 1 01:58:25
Clairette 1 02:16:52
ATLETISME VILA REAL 1 01:23:52
C.D. SUELTA FRENO 1 01:35:33
Ctteam.calicantotrailteam 1 01:47:23
Club de montaña Dements 1 02:06:57
C.A. CIUTAT D´ALBAIDA 1 01:45:44
LABOSPORT TEAM 1 01:31:15
TypeOneRun 1 02:37:55
AmigosdaCorrida.com 1 01:27:08
CUS PRO PATRIA MILANO 1 01:38:02
CLUB TRIATLON RIBARROJA 1 01:51:08
Asd no al doping Ragusa 1 02:04:41
US CRÉTEIL 1 01:29:54
V-OM 1 01:41:28
A. Sports Club 1 02:00:34
Gvozdjar 1 02:13:48
Adidas Runners Poznan 1 01:49:31
RUNNERS CALIMOCHO 1 01:22:44
Run Faster Rivas 1 01:34:24
Havelrunners 1 01:40:11
Cazzarettos 1 01:54:55
ADRIAN PERIS RUNNING 1 01:21:42
SEGORSPORT MPH-TEAM 1 01:33:05
AV DES 1 02:25:20
DASH 1 01:53:28
L’OM Picassent 1 01:09:48
POLOPOS TEAM 1 02:02:58
xendenguets 1 01:43:12
Sicilia Running Team 1 01:17:33
Mp Running 1 01:28:48
Kustens IF 1 01:59:04
TEAM OTC SSD ARL 1 02:18:57
Corromputs Run Club 1 01:24:20
MULTI3DPRINT 1 01:48:09
Ca sprint Moncada 1 01:39:09
IT Band 1 01:57:08
PZU Sport Team 1 02:08:21
PATALIEBRES PICASSENT 1 01:46:20
Bergen City Maraton 1 02:19:49
ERRE RUNNING TEAM 1 01:51:49
T-KONGS OCR 1 02:05:24
Notts AC 1 01:04:58
TORTUGUES COIXES 1 01:24:30
Runprogress.pl Team 1 01:30:27
Mis Shusi Team 1 01:42:02
RRZ 1 02:01:24
Sportsa 1 02:15:10
C.A. FAVARA 1 01:13:13
The Triple Step Team 1 02:05:51
Rujamar Atletismo Cuenca 1 01:45:03
ASD atletico monterotondo 1 01:19:30
CERV 1 01:30:40
Mont Blanc Assessoria Esportiva 1 01:53:59
Club Triatló Badia 1 01:37:34
RNB 1 01:43:49
Sandefjord 1 01:29:15
Running Espinho 1 01:59:50
A.D. MALONDA 1 01:48:52
Superatesport.com 1 01:22:12
MALOS CORREDORES 1 01:39:36
BOSTON ROAD RUNNERS 1 01:54:10
UC VILLAR 1 02:09:20
Club Rivas 2.06 1 01:32:35
DNA 1 01:44:05
Norway 1 01:29:31
CD TRIRUNNER POZOESTRECHO 1 01:41:05
A RITMO MARATON 1 02:00:07
SixtyNiners 1 02:12:59
C.A. CASTALLA 1 01:49:07
BRUMATH TRIATHLON 1 01:22:24
Borregarmin 1 01:33:58
Club Atletismo Sur Este 1 01:15:56
Triatló hospitalet 1 01:54:28
CDC LA MARINA 1 02:09:40
DTR BIEGA / MARIO TEAM 1 01:32:48
Los tordos 1 01:44:13
AST Suessen 1 02:23:39
Club Atletismo “Transportes Sola” Tarazona 1 01:53:12
Skivereinigung Amberg 1 01:09:27
FAMILIA AGÜERO 1 01:36:55
Gruppo Escursionisti Falchi Olginatesi 1 01:17:18
Befeel 1 01:58:41
Imposible is res de res 1 02:17:44
ASMSE 1 01:23:58
EquipoGrassHopper 1 01:35:51
Team Zoot 1 01:38:50
RUNNERS CAPRIOLESE 1 01:56:53
Rovellets Runners 1 02:07:17
Newark Striders 1 01:45:56
myself 1 02:42:33
Sports Santander CyL 1 01:38:14
Vermut Estudio 1 01:51:26
C.A CORRELIGERO CUENCA 1 02:04:58
C.D. BARRANCO SOT DE CHERA 1 01:41:48
RUN PADOVA ASD 1 02:00:58
PADDY TEAM - GEEKS FOR CHRIST 1 02:13:54
BTT Regaixo 1 01:49:43
My Fast K 1 01:55:09
PAJARO LIBRE 1 02:11:02
ASPTT NICE 1 01:12:41
DENTAL VALLS ALZIRA 1 01:33:14
Kriseklubb 1 01:44:46
SFRRC 1 02:26:45
CLUB TRIATLON ISBYLIA SLOOPY JOES 1 01:53:35
GRUPPO SPORTIVO BANCARI ROMANI 1 01:37:19
Matamon 1 01:43:30
C.A. LA CABEZUELA 1 01:17:42
CA Nogalte-Hogar Puerto Lumbreras 1 01:48:21
E2A 1 01:22:00
TEAM4SPORTSCLUBDEPORTIVO 1 01:33:26
Reto solidario contra el cancer 1 01:57:36
AD Olimpik Intersport SLO 1 01:15:14
Club atletismo coria 1 01:46:42
GSR Ferrero 1 01:20:47
CLUB RUNNING WOM@N'S FIT 1 02:21:15
Atletica Mottense 1 01:52:15
Portmarnock AC 1 01:36:29
CCMOYA 1 01:57:59
Clínica Mumcare 1 02:15:44
Sporty Hangover 1 01:50:29
SERAING ATHL 1 01:23:32
Diana Team 1 01:55:51
CANGAS DE ONIS ATLETISMO 1 01:13:28
VAC 1 02:06:07
A.S.D. PODISTICA PERALTO 1 01:45:23
Beaulieu 1 01:19:41
Cosecha 87 Running Requena 1 01:30:49
AVIONCITOS VALENCIA 1 02:32:10
GMTA&CHUVONERS 1 01:37:46
Clinica Innova Fisioterapia 1 01:50:39
C.A.R. MARISQUEIRO 1 02:04:02
FC - Belenenses 1 01:18:24
TRUEKE RUN 1 01:23:50
parkrun World Tourists 1 01:35:21
LAC Salzburg 1 01:47:19
Trilondon 1 01:56:09
Herkules 1 01:19:56
club triatlon triwild 1 01:31:09
MIRCA SPORT 1 01:37:57
Trimas9 1 01:50:57
SAN PIO RUNNERS 1 02:04:33
C.A kuntur 1 01:41:22
BSG Generali e.V. 1 01:49:25
C.A. CHINCHILLA 1 01:34:13
STELP 1 01:40:02
CIRSA RUNNING CLUB 1 02:10:19
MUJERES QUE CORREN 1 02:24:46
SEB sportsclub 1 01:53:24
CAPEX 1 01:09:44
Heistad løpeklubb (HLK) 1 01:25:37
ENTRENARUNNING 1 01:37:06
Triamics 1 01:43:05
CA CORIA 1 01:28:44
A.S.D. LE ANCELLE 1 02:18:46
Wyklusacky tyjatt 1 01:48:03
FFA 1 01:39:02
G.E. Els Llops Villalonga 1 02:07:52
XR TRAINING 1 01:20:28
Alt de la creu 1 01:31:52
Ringhals Maratonklubb 1 02:52:57
Yaxley Runners and Joggers 1 01:27:38
Primos Díez 1 01:51:39
Entente Sud Lyonnais 1 01:03:47
Runaways Running Club for Gentleman 1 01:30:19
Laucala 1 02:01:15
Onde corre 1 correm 2 1 01:50:05
EBTA - S/L Pays de Brive Athlétique Club 1 01:23:12
ALAS PLATEADAS 1 01:40:35
C.A. VILLA DE BLANCA 1 01:55:32
Raheny Shamrock 1 01:44:58
Ingleses Futebol Clube 1 01:19:28
Fjordløberne 1 01:30:36
Løperjenter i Bergen 1 02:28:19
Objetivo Finish 1 01:53:52
Tritones Rioja 1 01:10:36
Diana Athletic Club 1 01:37:28
Sapik Team 1 02:03:33
Dali Runners Team 1 01:43:41
Tewkesbury Running Club 1 02:11:49
A.D.C. KELIN TEAM 1 01:48:41
Club ourense atletismo 1 01:22:08
Vorbasse Runners 1 02:09:13
Somvela 1 01:46:58
Fife AC 1 02:22:03
Brøndby Triathlon Club 1 01:52:36
Border Harriers AC 1 01:08:25
Lodosa 1 01:24:55
SZCZYTNA 1 01:36:39
Hannover Runners e. V. 1 02:02:03
ASK Slavia Praha 1 01:42:30
HOTEL VILLA MARIA 1 01:16:48
À fond les ballons 1 01:28:03
C.A. ONDA 1 01:58:15
Sport Evolution 1 02:16:39
C.D. TEAM RUN&GO 1 01:15:53
Ware joggers 1 01:54:20
Hook Runners 1 02:09:26
CPG 1 01:21:18
Team Olsvik 1 01:32:42
Naranjas Ya 1 01:44:07
Cclallum 1 02:23:15
Danone 1 01:53:04
Gozo Athletix AC 1 01:09:00
ID-David 1 01:25:07
Entrena corriendo 1 02:02:22
S.s lazio atletica leggera 1 01:17:03
Otterup Løberne 1 01:28:22
VORAZ RUNNERS CLUB 1 01:58:33
Night Runners 1 01:23:55
TOM KČT Kralupy 1 01:47:40
Lokhandwala Running Club 1 01:56:37
Chupino to the run 1 02:07:04
TRIBEDUS 1 01:45:52
C.A. MOLINICOS 1 01:20:03
A.S.D. PODISTICA MAGLIESE 1 01:31:28
Queen's Park Harriers 1 02:41:17
GP VIrgiliano 1 01:38:10
C.A Cervantes Alcalá 1 01:51:15
Lusk AC 1 02:04:50
Gp Alpi apuane 1 01:18:52
SPEEDWOLF 1 01:41:42
TRIESPORT ROQUETTE 1 02:00:49
Berlin-Recycling-Volleys-Laufteam 1 02:14:22
Clube Atrium Areias 1 01:49:37
DURISTORARIS 1 01:34:29
Running villanueva 1 01:40:16
Mofongo 1 01:55:05
UNI.LU SNT/SEDAN 1 02:25:45
1. Flensburger Lauftreff 1 01:53:32
C.A. BOCAIRENT 1 02:03:09
Elecser Team 1 02:19:08
Deportes Sanz 1 01:33:20
Facvac 1 01:15:05
Maybe 1 02:08:39
RUNPARADIS 1 01:46:32
YOIKO TEAM 1 01:20:44
Ok 1 02:20:38
Llanelli Athletics Club 1 01:51:58
CANGURO A.A.C. 1 01:05:46
Foulées de Beauregard 1 01:36:21
Runbcn 1 01:57:53
almoines 1 02:15:38
TT'S TEAM 1 01:50:23
RUNEAT 1 01:40:52
C.D. Granabike 1 01:55:46
C.A. FRAGA BAJO CINCA 1 02:06:00
Run life 1 01:45:13
Club Atletismo Apolana 1 01:19:34
Burning the World 1 02:31:28
HEARTBREAKERS 1 01:10:54
AVC 1 01:37:40
Maidenhead AC 1 01:50:35
BIZIKUME 1 02:03:58
Running Team Schuster 1 01:44:00
Bimi® Runners 1 02:00:01
C.A. DON QUIJOTE 1 02:12:43
TT¨S TEAM 1 01:49:00
Mandagsklubben / Multiconsult 1 01:22:18
RUA NOVA RUNNING 1 01:33:55
Team Dakar 1 01:45:28
Øl og Kondis 1 01:30:58
PotsRun & Greif-Club 1 01:26:52
TRIATHLON BAD SOBERNHEIM EV 1 01:37:52
Club Atletismo Los Dos Star Wars Runners 1 01:50:47
RIVER RUNNERS 1 02:04:23
C.A. ANTONIO AMOROS - CAUDETE 1 01:18:33
C.M. VISTABELLA 1 01:41:12
Club atletismo Ciudad de atarfe 1 02:00:20
Team21 1 02:13:15
A.S.D. C.U.S. BRESCIA 1 01:34:07
PINK CROQUET 1 01:39:53
ATLETISME TORTOSA TERRES DEL EBRE 1 02:10:05
Recreatie Vereniging Kranenbroek 1 01:44:20
AC Tassin / Foulées de Beauregard 1 02:24:22
ZUCAINA 1 01:53:19
Team Casinos La Pelailla 1 01:25:26
C.E. Capurutxo 1 02:02:47
CONSEIL DEPARTEMENTAL 48 1 01:17:25
RUNFASTER 1 01:28:39
MOZEMO I BRZE 1 02:18:05
Tjøme Løpeklubb 1 01:47:57
C.A. BOADILLA DEL MONTE 1 01:38:55
Kefit Ejercicio & Salud 1 01:14:45
Brasschaat Atletics 1 02:07:36
werunteam 1 01:46:06
WARSZAWIAKY 1 01:20:20
TRAIL RUNNIG ALGAR 1 01:31:46
Ringhals 1 02:46:38
Willy Rios Trainer 1 01:27:34
C.D TODOS A CORRER 1 01:38:21
ASD Pegaso Palermo 1 01:51:33
Kluci z Orlickejch 1 01:19:12
A.S.D. OLIMPIA GROTTAGLIE 1 01:30:09
GS AMATORI PODISTICA AREZZO 1 02:01:05
Runacademy 1 02:14:34
ESC SDD SRL AUROPA SC 1 01:49:59
Simlångsdalens IF 1 01:34:40
Club Maratoniano Quinto Aliento 1 01:40:25
VALXER TRIATHLON TEAM 1 01:55:24
Swingers grenda 1 02:11:12
ESCO 44 ST NAZAIRE 1 01:12:56
Club Deportivo Alcer, Salamanca 1 01:44:55
Kramatorsk Running Club 1 02:27:52
PCH SPORT TEAM 1 01:10:26
Pijnenburg 1 01:37:24
De 4 S’er 1 02:03:28
AmagerAtletik Club 1 01:43:36
GRUPPO PODISTI PORTO TOLLE 1 01:17:57
Ondaverde 1 01:59:29
XIPIRUNS.CAT 1 02:11:27
Locktown Runners 1 01:39:26
Dantzaleku-sakana 1 01:15:31
Harlow Running & Tri Club 1 02:08:59
Team Clavería 1 01:46:49
Víkingur 1 01:20:56
Runners504 1 02:21:35
RANGARS 1 01:42:25
ExCorredor 1 01:27:58
BomberRun 1 01:58:08
C.A. MEMBRILLA 1 02:15:59
A.S.D. EQUILIBRA RUNNING TEAM 1 01:23:41
Majornas IK 1 01:35:18
CENTRE ESPORTIU COLIVENC 1 01:47:13
KLC 1 01:41:01
HartfüsslerTrail e.v 1 01:56:01
TRIATLON ALBACETE 1 01:13:35
perigueux running 1 02:06:37
Club natación Granollers 1 01:52:50
Corretin 1 01:25:02
Štefko Running Team / MK Seitl Ostrava 1 01:16:56
la mochila del deporte 1 01:28:09
Runners DK Aalborg 1 01:58:26
J2Endurance 1 02:16:52
Club Atletismo Cuenca Dolomia 1 01:35:34
TPV LEVANTE 1 01:47:23
IL Gular 1 01:38:31
Let's Run 1 01:56:19
Clonakilty roadrunners 1 01:14:04
SLOW BUT HAPPY 1 02:06:59
Grupo Salvaje Talavera 1 01:45:44
CLUB TRIATLÓN MORALEJA DE ENMEDIO 1 01:20:00
Courir en baie Pontorson 1 01:31:16
SUB 4 TURISMO 1 02:38:05
Drogheda & District AC 1 01:11:54
ZENIT 1 02:04:43
Rankia 1 01:29:55
club menorca trail es castell 1 02:00:35
North Bristol Triathlon Club 1 01:49:32
Armadoc Aveyron Sport 1 01:34:25
VENEZUELA 1 01:54:59
CEM SIMAT 1 02:10:26
Morata de Tajuña 1 01:12:22
C.T. Huracan Puerto de Sagunto 1 01:21:43
Construcciones Víctor saez 1 01:33:06
FogeBandido 1 01:44:34
M and M 1 01:53:28
A.D. MAESTRAZGO 1 01:09:49
Kenias Ersatzbank 1 01:25:44
Mangantes Running 1 01:37:12
TUR 1 02:03:00
Familia numerosa 1 01:43:13
CLUB ATLETAS 97 1 01:17:33
Jch 1 01:28:49
martesana corse 1 01:59:05
Team one 1 02:18:58
GD Independente do Barreiro 1 01:24:20
North East Runners Dundalk 1 01:48:11
Coching Zone Team 1 01:57:12
Running Trainer.de 1 02:08:25
Fresquitos 1 01:46:21
Triatlón Universitario de Madrid 1 01:20:34
Movimento Juventude de Merelim 1 01:32:01
Wartkie Pierony 1 02:19:55
DSC RUNNING 1 01:51:50
IMAR Team by Pechito’s 1 01:36:19
TEAM 4 SPORT 1 01:42:03
Iloverunning 1 02:01:27
MULTISPORT ESTONUA 1 02:15:13
Atletica Partinico 1 01:50:13
Atletica Lecco 1 01:23:17
Galopins de guyenne 1 01:40:42
Lisi Night Wolwes 1 01:13:14
Pegasus 1 02:05:54
C.A. BOSTON 1 01:45:03
C.C. LA LLUM 1 02:29:26
Creando Sonrisas 1 01:26:21
Telesport Bergen 1 02:03:44
THE TETES TEAM 1 01:43:49
Argente runners 1 01:59:50
FATBETTY.RUN 1 02:12:19
EARP 1 01:48:54
Club Triatlón Las Rozas 1 01:22:13
3 REPTES L´OLLERIA 1 01:33:52
Ktm35 1 01:39:37
AMIGOS DE PANTACAS 1 01:15:47
Spiridon 08 Lëtzebuerg 1 01:54:12
CANTERO DE LETUR AVANT MONCADA 1 02:09:20
C.A. MILLENNIUM DE TORREVIEJA 1 01:32:36
Socios Wisła 1 01:44:06
SD COMPOSTELA 1 01:29:32
RUNNER NORTE 1 01:41:06
CM SENGLARS FAVARA 1 02:00:08
SC DHfK Leipzig e.V. 1 02:13:02
Goodrace 1 01:34:01
RODANT MON 1 01:39:45
Lliswerry 1 01:54:28
Issy triathlon 1 02:09:42
MIMAMUCA-CARRICOLA 1 01:21:24
GTT - ARMAZÉM DO CAFFÈ 1 01:32:49
Pas Basque Athlétisme 1 01:09:29
TRI4.40 1 01:25:19
LaTaché 1 02:02:36
RheinBallern Runners 1 01:42:50
ATLETAS POPULARES VALLADOLID 1 01:23:58
Cervantes Atletismo 1 01:47:48
EDEM RUNNING TEAM 1 01:38:51
LOS MATAOS 1 02:13:16
CLUB ATLETISMO GLOBARA 1 02:07:20
C.A. HOYA GONZALO 1 01:20:16
AK Krusevac 1 02:43:10
Comercial Ulsa Atletismo 1 02:05:00
Menorca Trail Es Castell 1 01:41:49
Club Atletismo Lodosa 1 02:13:55
Daka Sport 1 01:49:43
PAG PEÑARROYA 1 01:22:58
polisport ciclo club fasano 1 01:34:33
Hermanos Peralta 1 01:40:18
SC Niederzissen 1 01:44:47
Gruppo podistico AVIS Taglio di Po 1 02:26:53
Tulpar 1 01:53:36
Scopias 1 01:26:01
AGMT2 1 01:37:19
Cutting Edge Athletes, Kingston 1 01:59:21
FONDISTES  PENEDES 1 02:11:20
The Running Republic 1 01:48:24
La Galla A.S.D. 1 01:39:20
Club Triatló Cornellà 1 01:57:44
Toscal Running Club 1 02:08:51
Citlalimotion 1 02:21:17
Zona de Meta 1 01:06:55
TRIATLÓ MONTORNÈS 1 01:24:42
C.D. MARATON PUERTO REAL 1 02:01:46
Vino de Toro - Caja Rural 1 01:16:32
C.A. Run Addiction Castellón 1 01:27:49
CAR MARISQUEIRO 1 01:58:01
YOPRO 1 02:15:44
COURIR A ST GILDAS 1 01:50:30
Tri Infinity Mostoles 1 01:23:35
Muñopedro Running 1 01:35:12
C.A. GUADARRAMA 1 01:13:28
Glaucio Runner 1 02:06:19
KMSxELA 1 01:45:26
SeatRunners 1 02:32:14
B.A athletics 1 01:11:06
Komo Una Kabra Trail Running 1 01:50:39
Club Deportivo Delikia 1 02:04:02
Gabashow 1 01:35:24
C.A. MOLLET 1 01:47:19
PWC RUNNERS 1 01:38:28
BPM I 1 01:56:10
GFCA athletisme 1 02:06:51
Jackbbit 1 02:36:19
CLUB TRIATLÓN BENALMÁDENA 1 01:11:35
Lyse Aktiv 1 01:37:58
Hypoxic 1 01:50:57
CAMINO BLANCO SS REYES 1 02:04:33
SANSONES OCR TEAM 1 01:18:43
Alis Volat Propriis 1 01:41:22
Matarraña Team 1 02:00:30
MSC RUNNERS 1 02:13:37
Runderful Nuuk 1 01:22:39
PCM MELIANA 1 01:34:14
Inmediatamente 1 01:40:03
winkler4sports.at 1 01:16:15
Dr Runner 1 01:54:46
C.A. VALDEGANGA 1 02:10:19
Avis Pavia 1 01:21:39
C.A. SANT JOAN 1 01:32:59
Olympo Requena 1 01:44:26
Ingleses Fc 1 02:24:49
LILLE LUC 1 01:53:25
Newham and Essex Beagles 1 01:09:45
C.A. INIESTA 1 01:37:06
Club Trail Running Girina 1 02:02:57
Nantwich Running Club 1 01:43:08
A. D. Marathon 1 01:17:31
Racing Multi Athlon 1 01:28:45
Oarsotri happy talde 1 02:18:47
RYDRES TEAM 1 01:36:06
Polisportiva Libertas Cernuschese 1 01:39:03
C.A. ORIOL 1 01:57:06
Atletismo Intec Zoiti Huesca 1 01:14:48
C.A. ZANCADAS VALENCIA 1 02:08:01
VIRTUS GROANE 1 01:46:14
Juventud Atlética Guadix 1 01:20:30
Gsport triatlón 1 01:31:52
SANCHA'S TEAM 1 02:54:07
Vinalesa Runners 1 02:05:20
Recastello Radici Group 1 01:03:50
Hinckley Running Club 1 01:19:17
C.D. RIUSEC SPORTS 1 01:30:20
Lofoten løpeklubb 1 01:41:59
SD TAO 1 02:01:17
DOWN  VALENCIA RUNNING 1 02:15:00
C.D. ALFARRASÍ 1 01:50:05
Fuenterrebollo 1 01:34:49
Piensos Canales 1 01:13:04
ART GASTRORUNNNG 1 02:05:39
Guardamar Runners 1 01:44:59
Asd podistica Lino spagnoli 1 01:19:28
CIUDAD JARDÍN CLUB DE FÚTBOL 1 01:30:37
Trondheim Runners Club 1 02:28:28
G.S. IL FIORINO 1 01:53:55
Hälle IF 1 01:10:38
Colegio de Médicos de Salamanca 1 01:37:29
Fortuna Düsseldorf Lauf- und Triathlonabteilung 1 01:43:42
Ås IL 1 01:18:08
TRIATLON GUADASSUAR 1 01:29:12
MAÑANA TOCA? 1 01:59:42
MARICARMEN RUNNING CLUB 1 02:11:52
Cava stocklogistic 1 01:48:44
SICORIS CLUB 1 01:33:48
Team Premier Hellín 1 01:54:04
XAFACHARCOS 1 02:09:14
PODISTICA ORO FANTASY 1 01:46:58
ASICS Frontrunner Austria / SC Zwickl Zwettl 1 01:32:31
C.D.M.E. TRAIL VILLENA 1 01:24:55
LA MILLA 1 01:36:41
Nokia 1 01:28:03
Marta fernandez de castro 1 02:16:40
AMOS TEAM 1 01:39:42
LOS ENTUSIASTAS 1 01:54:20
KORRUNNERS 1 02:09:28
CRONOS ATLETISMO 1 01:21:18
TRIATHLON TORREVIEJA 1 01:32:43
Amslf frejus 1 01:44:08
Los muchachos 1 02:23:18
Tz2 1 01:53:08
REAL CLUB CELTA ATLETISMO 1 01:09:02
A.S.D. X-SOLID SPORT LAB 1 01:25:09
Laufteam Fürth 2010 e.V. 1 01:36:52
CLUB CICLISTA BURGALÉS 1 02:02:23
TEAM T 1 01:28:23
z-team 1 01:58:34
LEISBOHL RUNNERS 1 02:17:08
San Lorenzo de la parrilla 1 01:35:44
Roadhoggs Leicester AC 1 01:47:41
A.D. MARATON JEREZ 1 01:38:43
TRIATLON EUROPA 1 01:56:42
Bodø bauta 1 01:14:25
PINYO FIJO 1 02:07:07
OLMEDO RUNNING 1 01:20:04
AGUSTEAM 1 01:31:29
David Lloyd Club Runners 1 02:41:21
CARNICAS SERRANO 1 01:12:09
SC SportlerInnen für den Frieden Hamm 1 02:04:52
TORTAJADA RUNNERS 1 01:29:59
Viana Running 1 02:00:50
Rustik 1 01:55:06
Vithas Aguas Vivas 1 02:10:49
JA MELLESSE 1 01:12:34
Club atletismo lousame 1 01:21:49
Aceites Albert Running Team 1 02:25:48
Blackpool Wyre & Fylde AC 1 01:10:05
Polemics 1 01:25:54
BMT CASAS DE VES 1 01:37:17
PODIUM U HOSPITAL 1 02:03:09
TRIBOOST 1 01:43:19
DHK 1 01:59:12
EVEDEPORT 1 02:19:37
Dulwich Runners 1 01:24:26
Pisha Club Jerez 1 01:48:17
TRIATLON TURIA EXTREM 1 01:33:22
CLUB POLIDEPORTIVO GETAFE 1 01:39:16
Løbeklubben Fortius 1 01:57:28
Plymouth falconers 1 02:08:42
BTM 1 01:46:34
Vimauto Motorsport 1 01:51:59
RSTRAINING 1 01:24:40
New Berkeley Harriers 1 01:36:25
Atl Castenaso Celtic Druid 1 01:27:43
TECHRUN 1 01:57:53
Xufarunners 1 02:15:38
Cosecha del 87 1 01:50:24
DIR TUSET 1 01:35:00
VEGAN RUNNERS 1 01:40:52
Ss.lazio atletica leggera 1 01:55:47
C.E. RUNNERS NORTE 1 02:06:00
Nelson Evêncio Assessoria Esportiva 1 02:31:39
Kirkintilloch olympians 1 01:26:29
SwimRun 1 01:50:36
Antoni 1 02:03:58
LA FURIA RUNNING TEAM 1 02:00:02
Riada TC 1 02:12:49
Athle Pezenas 34 1 01:49:02
C.A. RUNNING VILLARROBLEDO 1 01:33:55
LES ARCAETES 1 01:45:28
Svorkmo NOI 1 01:31:00
Madteam 1 02:33:42
CO HARFLEUR 1 01:11:25
LeopardAss 1 01:26:55
ALGIMIA RUNNING 1 01:37:52
Erica somos todos 1 01:50:52
HAMBIT 1 01:29:43
Health runners club 1 02:00:22
Club de Tenis Oliva 1 02:13:27
CNR 1 01:34:07
Runners Capriolese 42,195 1 01:54:34
Bubbleworks Running Community 1 01:32:53
C.D. GALOSPORT 1 02:24:24
New Bikers 1 01:53:20
Singapore 1 01:09:35
Club Esportiu Vinaros 1 01:25:29
MD Run Training 1 01:43:02
Agrupació de muntanya el turmell xert 1 01:58:52
Run Tejo - PREVENT SPRAIN 1 02:18:11
Fat and furious 1 01:36:00
Capiecha Martín Trail Club 1 01:47:58
CE ALT DE LA CREU 1 01:38:57
Crawley AAC 1 01:56:59
Fisio&Fit Hervás 1 01:14:45
Atletismo el peral 1 02:07:38
CARPESA RUNNERS CLUB 1 01:46:07
Mikkeller running club 1 01:31:47
R-tajada Runners 1 01:38:22
Club triatlón 28300 Aranjuez 1 02:05:09
Sporting Clube De Portugal 1 01:02:24
MALALTS DE CORRER EVOLUCIÓ 1 01:19:15
Team Larsen 50år 1 01:30:13
CLUB ATLETISMO TRANSPORTES SOLA TARAZONA 1 01:41:52
AJT Saone Vallee 1 02:14:34
ASD GRUPPO GENERALI 1 01:49:59
FERROBUS TEAM 1 01:40:29
Inacua La Canaleja 1 01:55:25
ZORRRRR2 1 02:11:13
Ruchowa Akademia Zdrowia 1 01:12:56
MARATO I MITJA 1 01:44:56
CE Pobla Farnals 1 02:27:53
GKS TYCHY BOKS 1 01:53:46
Clube Desportivo Areias de São João 1 01:37:24
DR. RUNNER 1 02:03:28
mastrainer 1 01:43:37
BRAITIN 1 01:29:07
VELOCIRAPTORS DEL DUC 1 01:59:30
TROTAMONS 1 01:48:34
Lobos del Running 1 01:22:04
Titan Sports Training/Triclub Denmark 1 01:39:26
Mont Blanc 1 01:54:00
Bournville Harrriers 1 02:09:00
Club Sport i Festa 1 01:46:50
REDOLAT TEAM 1 01:32:25
Run & Win[e] 1 01:36:34
Club Atlestismo Safor Teika 1 02:01:56
NEWRY CITY RUNNERS 1 01:42:26
Sudbury Joggers 1 01:27:59
Mou-te Running 1 02:16:02
MARTINA ES MI ANGEL TEAM 1 01:23:42
Atletica La Torre 1 01:35:18
US TOUL 1 01:47:14
CIEZA TRAIL 1 01:56:03
Watford Joggers 1 02:22:32
FOR FUN RUNNING CLUB 1 01:52:50
C.A. Tecnoesport Team 1 01:25:03
AchoRunners 1 02:02:12
LAS GACELAS ASESINAS 1 01:42:40
C.A. PROMESAS VILLENA 1 01:16:56
C.D. EL COSTERÓN 1 01:58:26
Goodenough Running Club 1 02:16:53
Tritoledo Triatlón 1 01:35:35
CARRERISTAS 1 01:47:25
Atletismo Sollana 1 01:38:31
Club Corredores Alcobendas 1 01:56:21
X BAJO DE 6 1 02:06:59
Oltrarno polisportiva Firenze 1 01:45:44
CA ÁNGEL RUNNING CLUB 1 01:20:01
Zeleros Hyperloop 1 02:38:28
CIKO '66 1 01:11:56
OSTEOFISIO RATOLINES TRAIL 1 01:27:10
Oxygène -SEQUEDIN 1 01:38:05
JURASSIC RUNNERS 1 01:51:11
SD vennerne 1 02:04:45
Belgrave Harriers 1 01:18:50
Hopp 1 01:29:55
CT A CORRE CUITA 1 01:41:34
C.A. LA VALL D´UIXO 1 01:22:45
ACCITRAF 1 01:34:25
Club natacio granollers 1 01:40:11
C.A. ARTESONES 1 01:55:01
Criss Running 1 02:10:30
Gien athlé marathon 1 01:12:23
Borup Løbeklub 1 02:25:23
Tromso Lopeklubb 1 01:09:53
Cidade de Lugo Fluvial 1 01:25:45
De Grenslaupers 1 01:43:15
SAB TRAINING 1 01:28:49
Grazia Running 1 01:59:06
LES FORMIGUETES C.A. 1 02:18:59
Les Tortugas 1 01:36:10
c.multiesport Benitatxell 1 01:48:12
JODIOS RUNNERS 1 01:57:15
Pontypridd Roadents 1 01:15:00
DTRC 1 02:08:28
RUN IN ALGARVE 1 01:46:23
Atletica castenaso celtic druid 1 01:20:36
ASD Bomberun Padova 1 02:20:00
Oronet Vultures 1 01:51:51
Bicivoladores 1 02:05:27
AK Škoda Plzeň 1 01:05:10
Leevale AC 1 01:24:32
Pulso Running Palencia 1 01:36:20
CEDA 1 02:01:28
GEM 1 02:15:15
Stenungsunds OK 1 01:50:15
RAYUST TEAM 1 01:34:55
DLC TRAIL TEAM 1 01:13:14
Box 001 1 02:05:54
Club atletismo aguas nuevas 1 01:45:07
Huelin Triatlon 1 01:30:41
Warriors Pentathlon & Athletics Club 1 01:10:47
TJ Sokol Kralovske Vinohrady 1 01:26:22
Lobos Trail Valencia 1 02:03:44
No asociado 1 01:59:50
Búhos loc@s 1 02:12:22
Grup running vall de Uxó 1 01:48:55
Atletismo cinco villas 1 01:22:13
TeamTasta 1 01:33:53
Campoval Rugby 1 01:54:16
Veenrunners 1 02:09:20
SCC 1 01:21:09
RFB&BOADILLA 1 01:32:37
CNGRUNNINGTEAM 1 01:44:06
CLUB ATLETISMO TAMBRE 1 01:18:29
Ecuador 1 01:29:32
FONDISTES TARRAGONA 1 02:00:14
Run For You 1 01:34:01
capol 1 01:21:24
C.A. BAZA 1 01:32:49
Striders of Croydon 1 01:44:15
Wigston Phoenix 1 02:24:02
FONDISTAS DE YECLA 1 01:53:14
Lear Corporation 1 01:25:19
Steel City Striders RC 1 01:36:56
60GraderNord 1 02:17:47
CLUB TRIATLÓN HURACÁN PUERTO SAGUNTO 1 01:23:59
C.C. LA MALLA TOT PULMO 1 01:35:52
MOSTATXETS RUNNING CLUB 1 01:38:52
C.D Trirunner Pozo Estrecho 1 01:14:38
Crickhowell 1 02:07:30
BTT MACHACAOS 1 01:46:00
GusRun 1 01:31:41
Eckernförder MTV 1 02:43:40
Sito Team 1 01:38:15
TRIATLÓN ARGANDA 1 01:51:29
MSV.TRIPOINT 1 02:05:01
Ciudad de Mula 1 01:30:05
Compotitas team 1 02:01:00
AREPA SPORT TEAM 1 02:13:55
club zafra 1 01:22:59
HGATM 1 01:34:34
AC.TION 1 01:55:11
Adiquimica 1 02:11:05
SPORTSMOUNTAIN 1 01:21:52
MYWIGO RUNNING TEAM 1 01:33:18
Fundacion gesmet 1 02:27:00
FERIA VALENCIA TEAM 1 01:53:40
Club Atletismo Burela 1 01:10:20
Sorbonne 1 01:26:01
Belgrade - Serbia 1 01:37:20
Porto Expat Runners 1 01:43:30
C. A. Running Villarrobledo 1 01:28:59
Bratri v tritru 1 01:59:23
GB BROS 1 02:11:22
GINESTAR ATLETISME BENISSA 1 01:48:24
LG Telis Finanz Regensburg 1 01:22:00
Lehrter SV 1 01:57:48
Club Balonmano Gandía 1 02:08:51
CM Laurisilva 1 01:46:45
TEAM LENGLEN AC 1 01:20:49
Lanús Turismo 1 02:21:21
RFB BOADILLA 1 01:06:55
U.a.barbera 1 01:24:44
Peña La nevera/Funcional Fitness Huelva 1 01:36:30
The Tayo Club 1 02:01:47
se nos va la pinza 1 01:42:21
ATL. CASTELLO 1 01:16:33
COIICV 1 02:15:45
Run and Wine 1 01:40:58
Socarun 1 01:55:52
SSK Vítkovice 1 01:13:29
ASD POLIGOLFO 1 01:45:26
Mærsk Running 1 01:19:43
AK Bečej 1 01:30:51
Western Wolves Madrid Runners 1 02:32:14
Macw 1 01:11:11
Greifensee-Runner Uster 1 01:37:50
Tridingo team Ceuta 1 02:04:04